There is no translation available.

Шановні колеги! Оргкомітет ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Стійкий розвиток національної економіки: актуальні проблеми та механізми забезпечення», яка відбудеться 26 квітня 2019 року, запрошує викладачів, докторантів, аспірантів, здобувачів вищої освіти (студентів), представників органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, наукових установ до обговорення теоретичних і практичних проблем соціально-економічного розвитку національної економіки та визначення пріоритетів її функціонування.

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Концептуальні основи функціонування національної економіки (філософські, історичні, правові та економічні аспекти).

2. Макроекономічна динаміка: особливості розвитку економічних систем.

3. Роль державної економічної політики в активізації чинників економічного зростання та стабілізації економіки.

4. Механізм забезпечення суспільного добробуту в контексті сталого економічного розвитку.

5. Ресурсний потенціал в системі цілей та завдань стійкого розвитку національної економіки.

6. Роль маркетингу і менеджменту в забезпеченні соціально-економічної стабільності.

7. Використання інформаційних технологій для моделювання і прогнозування економічного розвитку.

8. Фінансові та бухгалтерські інструменти в активізації механізму соціально-економічного піднесення.

9. Зарубіжний досвід реалізації стратегій сталого розвитку.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Більш детально умови та вимоги до оформлення тез можна переглянути в документі:  pdf Інформаційний лист конференції (172 KB)

There is no translation available.

Шановні студенти! У зв’язку зі змінами структури Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (Наказ № 9 від 24 січня 2019 р.) та створенням з 25 березня 2019 р. Навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування і Навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу та туризму згідно з Положенням про студентське самоврядування ДонНУЕТ Студентська рада університету ініціює проведення виборів голів Студентських рад інститутів.

Конференція студентів інститутів відбудеться 25 березня 2019 року о 12.00 у 311 аудиторії. Делегатами на конференцію студентів інституту є старости академічних груп. Явка обов’язкова.

Голова Студентської ради університету Степан Ткачов (110 ауд.)

There is no translation available.

26 квітня 2019 року кафедра маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг) проводить ІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Стратегії та інновації: актуальні управлінські практики».

There is no translation available.

12 березня 2019 року в ДонНУЕТ відзначали річницю з дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка. У заході «Літературні читання-чаювання», організованому кафедрою іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін, взяли участь студенти першого курсу.

There is no translation available.

22 березня 2019 року о 9.00 в 311 ауд. доцентом кафедри міжнародної економіки та туризму, к.е.н. Ольгою Анатоліївною Ніколайчук буде проведена відкрита лекція з дисципліни «Міжнародна економіка» за темою «Міжнародна трудова міграція». Запрошуються всі бажаючі.

There is no translation available.

15 травня 2019 року кафедра підприємництва і торгівлі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг) проводить VІIІ Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Економіка і управління в умовах глобалізації».

There is no translation available.

Привітання з 8 березня від Металургійної районної у місті ради

There is no translation available.

Привітання з 8 березня від УДПУ імені П.Тичини

There is no translation available.

Колектив та студенти Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності і Маріупольського коледжу ДонНУЕТ імені Михайла туган-Барановського вітають жінок ДонНУЕТ з 8 березня!!! Бажаємо Вам кохання і здійснення мрій!!!

There is no translation available.

Британська Рада в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України та Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія) 5 березня 2019 року провели підсумкову зустріч Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, яку реалізовували з 2016 року. Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського є учасником другої хвилі програми. Загалом за три роки участь у Програмі взяли 40 університетів і більше 250 учасників їх лідерських команд.