Порядок реєстрації

Реєстрація на участь в атестації в атестаційній комісії Донецького національного університету економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського відбувається відповідно до «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №301 від 26.04.2017 року. Для проходження атестації особа, яка претендує на вступ на державну службу, подає заяву на ім’я ректора університету.

Особа, яка бажає пройти атестацію, може подати заяву будь-яким зручним для неї способом:

• Надіслати поштою на адресу: Донецький національний університет економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського, вул. Трамвайна, 16, кабінет 315, м. Кривий Ріг, 50005;
  • Подати особисто до відділу канцелярії університету (адреса: вул. Трамвайна, 16, кабінет 315, м. Кривий Ріг, 50005)

До заяви потрібно додати оригінал платіжного документа (до електронної заяви – скановану копію) про сплачені кошти за послуги з проведення атестації з державної мови та видачі посвідчення. Реквізити для оплати розміщено в розділі «Вартість послуг». Особи, які надіслали заяву на електронну пошту оригінал платіжного документа подають особисто секретареві атестаційної комісії в день атестації до початку її проведення.

Атестаційна комісія розглядає подану заяву протягом двох робочих днів після отримання і повідомляє на електронну адресу, вказану особою, яка бажає пройти атестацію, про допуск до участі в атестації, а також час і місце її проведення.

Приймання заяв закінчується за добу до дати, визначеної графіком атестації (у разі проходження атестації в групі).

Учасник атестації повинен обов’язково мати при собі документ, який посвідчує його особу та підтверджує громадянство України, і прибути у визначені атестаційною комісією час і місце (згідно з графіком атестаційної сесії) для проходження атестації.

Посвідчення вручається учасникам, які успішно пройшли атестацію відповідним вищим навчальним закладом або надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення за заявою таких осіб протягом 10 календарних днів з дати проходження атестації.