Кафедра фінансів та банківської справи

Кафедра фінансів та банківської справи є структурним підрозділом навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування ДонНУЕТ.

Кафедра фінансів та банківської справи є випусковою та забезпечує підготовку та підвищення кваліфікації фахівців усіх ступенів вищої освіти (ступінь «Бакалавр», «Магістр») для національної економіки та зарубіжних країн за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» .

Кафедра забезпечує викладання дисциплін, пов’язаних із теорією та практикою фінансів, банківської справи та страхування, методики оцінювання та аналізу фінансових показників на макро- та мезо- економічних рівнях, для всіх економічних спеціальностей Університету.

Завідувач кафедри – д.е.н., доцент Слободянюк Наталя Олександрівна

Адреса: вул. Трамвайна, 16, ауд. 512

+38 (097) 582 - 22 – 48

pdf Положення про кафедру фінансів та банківської справи (479 KB)

Кафедра фінансів та банківської справи активно впроваджує в навчальний процес Болонські ініціативи: освітні стандарти, кредитно-модульну систему організації навчального процесу, комплексне методичне забезпечення самостійної роботи студентів, комп’ютерне тестування як засіб діагностики рівня знань студентів, дистанційне навчання, інноваційні методи навчання, співробітництво з провідними фінансово-кредитними установами з метою подальшого працевлаштування й кар’єрного зростання випускників.

Кафедрою забезпечується організація та проведення навчального процесу із наступних навчальних дисциплін:

• Банківська система
  • Банківські операції
  • Банківські ризики та методи їх вимірювання
  • Бюджетна система
  • Бюджетування діяльність суб’єктів господарювання
  • Валютний ринок
  • Гроші та кредит
  • Грошово-кредитні системи зарубіжних країн
  • Інвестування
  • Казначейська справа
  • Місцеві фінанси