Кафедра технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи є структурним підрозділом навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу ДонНУЕТ.

Кафедра технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи є випусковою та забезпечує підготовку та підвищення кваліфікації фахівців усіх ступенів вищої освіти («Бакалавр», «Магістр») для національної економіки та зарубіжних країн за спеціальностями:

• 181 "Харчові технології"
  • 241 "Готельно-ресторанна справа"

Кафедра є однією з провідних кафедр Університету, діяльність якої спрямована на забезпечення професійної та практичної підготовки фахівців для закладів ресторанного та готельного господарства і харчової промисловості.

Завідувач кафедри – к.т.н., доцент Никифоров Радіон Петрович

Адреса: вул. Трамвайна, 16, ауд. 509

+38 (050) 473 - 68 – 28

Положення про кафедру технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи

Kafedra tehnologii

У 1963 році почалося формування педагогічного колективу кафедри технології та організації громадського харчування для викладання спеціальних дисциплін, які забезпечували фахову підготовку інженерів-технологів – технології, організації, управління, проектування, санітарії та гігієни. У 1966 році відбувся розподіл кафедри на дві профілюючі: технології виробництва продукції громадського харчування та організації громадського харчування.  В 2000 році кафедра об’єднала три кафедри і отримала назву «Кафедра технології, мікробіології і хімії продуктів харчування». В 2001 році кафедра була розділена на дві кафедри і отримала назву «Кафедра технології харчування». З жовтня 2014 року викладачі кафедри продовжили свою роботу у м. Кривий Ріг за новою адресою розташування ДонНУЕТ.

Кафедрою забезпечується організація та проведення навчального процесу із наступних навчальних дисциплін:

Харчова хімія

Мікробіологія та товарознавство

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність

Технологія продукції ресторанного господарства

Харчові технології

Організація готельного господарства

Організація ресторанного господарства

Поглиблене вивчення технології в ресторанному господарстві

Дизайн об'єктів та інтер'єр приміщень, закладів готельно-ресторанного бізнесу

Загальна технологія харчових виробництв

Проектування об'єктів готельно-ресторанного господарства