Кафедра туризму та країнознавства

Кафедра туризму та країнознавства є структурним підрозділом навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу та туризму ДонНУЕТ.

Кафедра туризму та країнознавства є випусковою та забезпечує підготовку та підвищення кваліфікації фахівців усіх ступенів вищої освіти («Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії») для національної економіки та зарубіжних країн за спеціальністю 242 Туризм.

Кафедра забезпечує викладання дисциплін, пов’язаних із теорією та практикою туризму.

Завідувач кафедри – д.е.н., доцент Горіна Ганна Олександрівна

Адреса: вул. Трамвайна, 16, ауд. 312

Положення про кафедру міжнародної економіки та туризму

Кафедру міжнародної економіки та туризму утворено в 2014 р. у результаті об’єднання кафедри міжнародної економіки (створена у 1997 році у результаті реалізації міжнародного проекту "Розробка навчального плану з життєздатної економіки" (Т-JЕР-10030-95) у рамках програми ТЕМРUS/ТАСІS за підтримки Коркського національного університету (м. Корк, Ірландія), Бредфордського бізнес-колледжу (м. Бредфорд, Великобританія) та Халльського університету (м. Халл, Великобританія)) та кафедри туризму (створена у 2009 році). У 2019 році кафедру реорганізовано у кафедру туризму та країнознавства.

Кафедрою забезпечується організація та проведення навчального процесу з наступних навчальних дисциплін:

Основи туризмознавства;

Географія туризму;

Організація туризму (Основи туризмознавства);

Організація туризму (Організація анімаційної діяльності);

Організація туризму (Організація екскурсійної діяльності);

Технічний аналіз;

Туроперейтинг;

Курортна справа;

Світовий ринок готельних та ресторанних послуг;

Основи музеєзнавства;

Спеціалізований туризм;

Кон'юнктура ринку туристичних послуг;

Організація туристичного обслуговування;

Міжнародний туризм;

Бізнес-проектування в туризмі;

Управління конкурентоспроможністю туристичних організацій;

Фундаментальний аналіз;

Туризмологія;

Екскурсологія;

Міжнародний туризм;

Управління якістю туристичних послуг;

Програмний туроперейтинг в туристичному бізнесі;

Інноваційні технології в туризмі;

Міжнародна туристична логістика;