Кафедра економіки та бізнесу

Кафедра економіки та бізнесу є структурним підрозділом навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності ДонНУЕТ.

Кафедра економіки та бізнесу є випусковою та забезпечує підготовку фахівців ступеню вищої освіти «Бакалавр» для національної економіки та зарубіжних країн за спеціальностями:

•076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

•241 "Готельно-ресторанна справа"

Кафедра є однією з провідних кафедр Університету, діяльність якої спрямована на забезпечення професійної та практичної підготовки фахівців для промисловості, торгівлі та закладів готельно-ресторанного господарства.

В.о. завідувача кафедри – к.е.н., доцент Лохман Наталя Володимирівна.

м. Маріуполь, вул. Матросова, б. 7, каб. 28

тел.: 098-866-04-55

pdf Положення про кафедру економіки та бізнесу (1.24 MB)

Responsive Photo Gallery for K2