Краматорський коледж Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського – державний вищий навчальний заклад, підпорядкований Міністерству освіти і науки України, заснований у 1962 році наказом Міністерства торгівлі Української РСР за № 124.

Адреса: м. Краматорськ, ​бул. Машинобудівників, 40,

(0626) 41-47-18

З 1997 року Краматорський коледж увійшов до складу Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського

kramatorsk college

Директор коледжу – Шишкін Євген Євгенович

Навчання в коледжі здійснюється на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) та базової загальної середньої освіти (9 класів). Для випускників професійних ліцеїв навчання в коледжі здійснюється на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника.

076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, спеціалізація "Економіка підприємства"
076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, спеціалізація "Товарознавство і комерційна діяльність"
181 "Харчові технології"
241 "Готельно-ресторанна справа"