Краматорський коледж Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського – державний вищий навчальний заклад, підпорядкований Міністерству освіти і науки України, заснований у 1962 році наказом Міністерства торгівлі Української РСР за № 124.

Адреса: м. Краматорськ, ​бул. Машинобудівників, 40,

(0626) 41-47-18

З 1997 року Краматорський коледж увійшов до складу Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського

kramatorsk college

Директор технікуму – Шишкін Євген Євгенович

Краматорський технікум випускає  молодших фахівців для підприємств торгівлі, ресторанного господарства, громадського харчування та економічних служб.

Враховуючи потреби у фахівцях, Краматорський технікум готує молодших спеціалістів за денною і заочною формою навчання на базі 9-х, 11-х класів та «Кваліфікованого робітника» за спеціальностями:

• «Товарознавство і комерційна діяльність»
  • «Виробництво харчової продукції»
  • «Економіка підприємства»
  • «Ресторанне обслуговування»