Центр підвищення кваліфікації

Центр підвищення кваліфікації  Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського  є структурним підрозділом Університету, який здійснює діяльність щодо надання послуг з підвищення кваліфікації.

Адреса: м. Кривий Ріг, вул. Трамвайна, 16.

+ 38 (056) 409-77-91

Методист центру  - Яковчук Ольга Леонідівна

Основними завданнями Центру підвищення кваліфікації є:

• організація і координація роботи системи  підвищення кваліфікації в Університеті;
  • організація навчального процесу та інтегрування зусиль всіх підрозділів Університету у забезпеченні високої якості послуг з підвищення кваліфікації;
  • здійснення поточного і перспективного планування діяльності Центру;
  • здійснення контролю за якістю освітнього процесу та об’єктивністю оцінки результатів підготовки студентів, слухачів Центру;
  • організація роботи щодо підготовки та проведення атестації випускників;
  • організація проведення профорієнтаційних заходів;
  • здійснення зв'язку з відповідними установами, підприємствами з питань  підвищення кваліфікації спеціалістів.