Літня школа InLiberty в Грузії

13 червня 2018, 11:45 am Автор

Щорічно InLiberty проводить конкурс студентських есе та річну школу, які присвячені різним проблемам сучасного суспільства. До участі в конкурсі запрошуються студенти та недавні випускники вузів з пострадянських країн. Фіналісти конкурсу отримують запрошення на щорічну літню школу InLiberty в Грузії, а його переможці - грошові призи.

Країна: Грузія;

Дедлайн: 01.07.2018

Тип гранту: Літні школи;

Веб-сайт: inliberty.ru

Область наук: Загальнонаукові;

конкурс есе

Ми пропонуємо учасникам конкурсу подумати про джерела і пристрої громадського благаю в своєму есе відповісти на один з нижченаведених питань:

- Що таке благодійність - вона вимушено компенсує провали неефективної держави або, навпаки, є ідеальним інструментом вирішення соціальних проблем?

- Як в ідеальному світі повинен бути влаштований wi-fi? Безкоштовна державна мережа, ширяють супутники доброго Ілона Маска або мільйони відкритих і закритих приватних мереж - тобто як зараз?

- Міське благоустрій в Росії прийняло федеральні масштаби, але у нього як і раніше більше критиків, ніж прихильників. Як відрізнити загальне благо від приватного?

- Чи може «хороше» суспільство складатиметься з «поганих» людей і, якщо так, то як воно може бути влаштовано?

Умови участі

До участі в конкурсі запрошуються студенти, аспіранти і недавні випускники вузів. Обсяг есе повинен становити не менше п'яти сторінок машинописного тексту російською мовою (або дев'яти тисяч знаків). Прагніть до конкретики, користуйтеся прикладами з вашого життя і пишіть про те, що хвилює вас самих. Журі буде звертати увагу на стиль, логіку і якість аргументації конкурсних робіт. Не витрачайте час на плагіат.

Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися.

Призи

Підсумки першого туру конкурсу будуть підведені 15 липня 2018 року. Журі обере фіналістів, які отримають запрошення взяти участь у літній школі, а також грант, що покриває витрати на проживання, харчування та участь у всіх включених в програму школи заходах (грант не покриває транспортні витрати учасників). Всі фіналісти першого туру отримають повідомлення по електронній пошті.

Імена переможців конкурсу будуть оголошені під час самої школи.

літня школа

Літня школа InLiberty пройде в кінці серпня у Грузії, в навчальному центрі FreeUniversity на озері Базалеті в 40 км від Тбілісі. Програма школи буде оголошена в середині червня.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа