13 червня 2018, 11:39 am Автор

Компанія Facebook прагне побудувати спільноти по всьому світу і зблизити світ. Для цього потрібно мінімізувати бар'єри для кожного, незалежно від його стану та здібностей.

Країна: США; Дедлайн: 25.07.2018

Тип гранту: На наукові дослідження;

Веб-сайт: research.fb.com

Область наук: Загальнонаукові;

Відсутність навичок грамотності була показана однією з найважливіших проблем для людей, які використовують технології та беруть участь у соціальних комунікаціях в Інтернеті. Хоча в цілому вони продемонстрували значний прогрес у галузі освіти та письменності за останні 5 десятиліть, з 2014 року 758 мільйонам дорослих бракує базових навичок для читання та письма.

Очікується, що науковці отримають внесок у сферу грамотності та доступності через якісні чи кількісні дослідження, включаючи:

• Новітні, масштабовані методи оцінки особистих або чисельних показників рівня населення;
  • Розуміння досвіду та проблем, пов'язаних із питаннями грамотності, наприклад, проблеми з навчанням або перешкоди, пов'язані з англійською мовою як другою мовою;
  • Розуміння соціальних, структурних та технологічних проблем, які перешкоджають людям підвищувати навички роботи з грамотністю;
  • Розуміння впливу навичок грамотності серед людей та суспільства;
  • Цифрові, соціальні технології використовуються для підвищення рівня грамотності, зокрема, закриваючи гендерний розрив у курсі грамотності;
  • Розробка та розробка технологій підвищення бар'єру грамотності, переважно з фокусом на соціальні та інтелектуальні технології.

Прийнятність

Facebook з задоволенням запрошує академічну спільноту відповісти на цей заклик до пропозицій щодо досліджень, щоб краще зрозуміти глобальні питання грамотності та доступності.

Нагорода

Нагороди складуть до 30 000 доларів за пропозицію для проектів, термін дії яких не перевищує одного року з серпня 2018 року;

Представники кожного присудженого проекту будуть запрошені на семінар з іншими учасниками у листопаді 2018 року, щоб поділитися попередніми результатами, і, як очікується, вони будуть присутні на засіданні з оцінки наприкінці січня 2019 року.

Можливості другого туру фінансування будуть визначені до січневої зустрічі. Вартість поїздки в MenloPark CA, США повинна бути включена в запропонований бюджет;

Переможці конкурсу будуть зазначені на веб-сайті досліджень Facebook, і їм буде запропоновано відкрито публікувати будь-які висновки з їх роботи, а також зробити кожен доступним як відкрите джерело.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа