Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).

13 червня 2018, 11:37 am Автор

Memorial University of Newfoundland пропонує своїм міжнародним студентам багато можливостей отримати стипендії та нагороди. Міжнародні студенти також мають право на отримання більшості недержавних стипендій після закінчення першого року навчання.

Країна: Канада;

Дедлайн: 01.10.2018

Тип гранту: Навчання за кордоном;

Веб-сайт: mun.ca

Область наук: Загальнонаукові;

Міжнародні вступні стипендії бакалаврату

Вступні стипендії для іноземних студентів оцінюються в розмірі 3000 доларів США та 4 400 доларів США (доступні для заявниківз Сент-Джон таГренфель) та 6000 доларів США (доступно лише для претендентів з Сент-Джонса). Якщо ви відповідаєте критеріям для вступу на стипендії, то ви автоматично розглядаєте лише одну з цих стипендій на вступ.

Інші бакалаврські нагороди

Після закінчення першого року ви маєте право на інші стипендії та нагороди, включаючи стипендії, доступні на факультеті чи в школі.

Зворотній зв’язок

Шукаєте додаткову інформацію для студентів, про стипендії та нагороди? Надішліть електронний лист Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або відвідайте Scholarships&Awardswebsite