Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).

22 травня 2018, 2:09 pm Автор

Європейський Комітет Регіонів (КР) пропонує обмежене число стажувань для випускників вузів та персоналу місцевих та регіональних влад

Країна: Бельгія;

Дедлайн: 30.09.2018

Тип гранту: Стажування;

Веб-сайт: cor.europa.eu

Область наук: Загальнонаукові

Існує три види стажувань:

Стандартні стажування

Короткострокові навчальні візити

Стажування зарезервовано для державних службовців

Навіщо займатися стажуванням у КР?

Ви будете в центрі політичної асамблеї. Ви ознайомитесь з цілями та роботою Єврокомісії з питань європейської інтеграції.

КР є політичною асамблеєю, яка здійснює розробку політики ЄС та законодавства ЄСнарегіональному та місцевому рівні. Договори зобов'язують Європейську Комісію, Парламент та Раду проконсультуватися з КР кожного разу, коли з'являються нові пропозиції в областях, які впливають на регіональний або місцевий рівень. Зі свого боку, Комітет може приймати свої думки з власної ініціативи та представляти їх Європейській Комісії, Раді та Парламенту.

У КР є 350 членів з усіх 28 держав-членів, а його робота організована у 6 різних комісіях. Вони розглядають пропозиції, обговорюють та обговорюють їх, щоб прийняти офіційні думки з ключових питань. Члени та заступники призначаються Радою на п'ятирічний термін, діючи на пропозиціях держав-членів. Вони здійснюють урядові або обрані функції на місцевому та регіональному рівнях і тому мають прямий досвід того, як політика та законодавство ЄС впливають на повсякденне життя громадян.

Ви будете створювати нові контакти. Ви будете частиною невеликої групи стажистів, швидко відредагуйте теплу соціальну мережу та зв'яжіться з досвідченими колегами, з якими ви можете не тільки вчитися, а й бути друзями!

Ви внесете нові ідеї, а також розширите свої знання. Ви отримаєте досвід роботи та знання в галузі інтересів, а також практичні знання про те, як працюють РК та інші європейські інститути. Ви отримаєте унікальний досвід роботи з роботи в багатокультурному, багатомовному середовищі. І серед інших видів діяльності Ви зможете взяти участь у різноманітних конференціях / форумах / семінарах з різних предметів.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа