Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).

22 травня 2018, 2:08 pm Автор

Стипендія GlobalGoodFoundation - це 12-місячна програма, що підтримує розвиток лідерства молодих соціальних підприємців у всьому світі. Глобальний добродійний фонд навчає цих новаторів, об'єднуючи їх з керівниками, які слугують наставниками, а також надаючи ресурси для оцінки лідерства, створення мережі однодумців, галузеву експертизу та цільовий фінансовий капітал.

Країна: США;

Дедлайн: 30.06.2018

Тип гранту: Стажування;

Веб-сайт: globalgoodfund.org

Область наук: Економічні;

План розвитку

Результати оцінки та бесіди під час Глобального тренінгу з розвитку лідерства фонду є основою для Плану розвитку лідерства, який буде реалізовано за підтримки Глобального наставника фонду.

Взаємодія з наставником

Мережа наставників включає таких лідерів, як ТедЛеонсіс, власник та виконавчий директор MonumentalSports&Entertainment, ТрейсіФіцсіммонс, президент університету Шенандоа, Самі Інкінен, співзасновник Trulia, Лідія Томас, колишній генеральний директор компанії «Noblis», та Піт Сміт, генеральний директор AlTayyarEnergy.

Розвиток діяльності

Впродовж року стипендіати будуть стикатися з різними видами діяльності, такими як щорічний саміт, чотириденний курс навчання для факультетів та випускників.

Довгострокова оцінка

Кожен співробітник повторно проходить оцінку лідерства в кінці Стипендії, а потім 1, 3, 5, та 10 років після Стипендії для відстеження свого зростання.