Літня школа бізнес-навичок в Одесі

22 травня 2018, 2:07 pm Автор

Бажаєте відкрити власну справу, яка буде надихати і в якій можна реалізувати творчий потенціал? Переконані, що бізнес може грати важливу роль у змінах в країні? Часто переглядаєте можливості навчання для молодих підприємців та інноваційних стартапів?

Дедлайн: 07.06.2018

Тип гранта: Летние школы;

Веб-сайт: facebook.com

Запрошуємо на Літню школу бізнес-навичок в Одесі SocialEntrepreneurshipCamp 2018. До участі запрошуються молоді люди до 30-ти років — ті, хто прагнес творювати якісні українські товари чи послуги, відповідально ставлячись до соціальних та екологічних проблем в Україні. Подати заявку можна до 7 червня. З-поміж отриманих анкет конкурсна комісія обере 40 найкращих.

Школа реалізовується центром соціальних інновацій ImpactHubOdessa у межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу”» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

За п’ять навчальних днів з 29 червня по 3 липня учасники Школи зможуть отримати:

- фінансові навички планування та аналітики,

- розуміння, як правильно створити мінімальний життєздатний продукт (MVP) для інноваційної бізнес-ідеї та провести необхідні тестування,
 практики та підходи з соціального підприємництва,

- навички оцінки соціального впливу бізнесу на спільноти та суспільство,

- навички вести ділові перемовини,

- навички ефектної самопрезентації та власного проекту,

- основи маркетингової стратегії та комунікації зі ЗМІ.

Програма школи — це основи підприємництва та соціального бізнесу для тих, кому не байдужа якість життя та стан екології в країні; тих, хто хоче створити потужну, конкурентну компанію на етичних та відповідальних засадах.

Тренери школи:

Олександр Славський, програмний директор ImpactHubOdessa,

Олена Калібаба, CEO «Часопис», співзасновниця Міжнародної школи соціального підприємництва Selab,

Анна Гулевська-Черниш, голова Правління ГО «SIlabUkraine», співзасновниця Міжнародної школи соціального підприємництва Selab,

Сергій Корнилюк, старший аналітик консалтингової компанії CIVITTA,

Андрій Федотов, координатор школи, експерт із соціального підприємництва ImpactHubOdessa та куратор міжнародної школи SOINSchool в Україні,
Олександр Доброєр, соціолог та керівник урбаністичного напряму у ImpactHubOdessa.

Учасники Школи зможуть: потрапити на один із хакатонів, подати свою ідею на конкурс до акселераційної програми, відвідати з навчальним візитом Латвію.

Умови участі: відібраним учасникам організатори забезпечують оплату проїзду, проживання та харчування під час Школи.

Дедлайн подачі заявки: 7 червня 22:00.

Контакти координатора Літньої школи бізнес-навичок в Одесі SocialEntrepreneurshipCamp 2018 — Андрій Федотов.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа