ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ

22 травня 2018, 1:54 pm Автор

Створена для підготовки майбутнього покоління світових лідерів, SchwarzmanScholars - це перша стипендія, створена для реагування на геополітичний ландшафт ХХІ століття. У політиці, бізнесі чи науці успіх майбутніх лідерів у всьому світі буде залежати від розуміння ролі Китаю у світових тенденціях.

Країна: Китай;

Дедлайн: 27.09.2018

Тип гранту: Навчання за кордоном;

Веб-сайт: schwarzmanscholars.org

Область наук: Загальнонаукові

Програма дає кращим та найяскравішим учням можливість розвивати свої лідерські навички та професійні мережі через однорічну магістерську програму в університеті Цінхуа в Пекіні - одному з найпрестижніших університетів Китаю.

Студенти живуть і навчаються разом укампусі коледжу Шварцмана, новоствореного сучасного закладу, де весь навчальний процес організований англійською мовою. Студенти здійснюють навчаннящодо глобальних питань з подальшою концентрацією на одній з дисциплін:

Державна політика

Економіка та бізнес

Міжнародні дослідження

Студенти проводять рік, занурившись в міжнародне співтовариство мислителів, новаторів та вищих керівників у бізнесі, політиці та суспільстві. У середовищі інтелектуальної зацікавленості, професійного розвитку та культурного обміну вони навчаються між собою, вдосконалюючи знання своїх академічних дисциплін та будуючи свої лідерські навички. Цей досвід дозволить розширити розуміння учнями світу та створити зростаючу мережу світових лідерів для майбутнього.

Для тих, хто готовий зробити свій відбиток у світі, SchwarzmanScholars представляє собою можливість, яка є можливою один раз у житті.