Інклюзивні практики - 2018

25 квітня 2018, 10:10 am Автор

Запрошуємо студентів Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського пройти стажування за програмами соціальної інклюзії під час Міжнародного фестивалю "Інклюзивні практики - 2018".

Фестиваль відбудеться 3-5 жовтня 2018 року на березі Чорного моря, в унікальному місці - курорті Урекі (Грузія), що славиться цілющими властивостями своїх магнітних пісків.

Організовує фестиваль AAIP "Inclusive Practices" за підтримки Internаtional Associationfor Community Development (глобальна міжнародна мережа, акредитована ООН). У фестивалі візьмуть участь понад 500 представників урядових та громадських організацій різних країн, що займаються проблемами соціальної інклюзії дітей з особливостями у розвитку. Участь в такого роду події буде надзвичайно корисно майбутнім соціальним працівникам, дитячих психологів, спеціальним педагогам, дефектолога тощо

У програмі стажування:

- майстер-класи за різними напрямами соціальної інклюзії (игротерапия, арт-терапія, творчі заняття, інклюзивний спорт, активна соціальна роль сім'ї та ін.);

- тренінги з управління стресовим станом в роботі з дітьми з особливостями у розвитку;

- участь в конференції "Розвиток інклюзивних спільнот";

- інтерв'ювання батьків дітей з особливостями у розвитку з проблем взаємодії з соціумом, а також фахівців, які працюють в даній сфері;

- оформлення індивідуального проекту за результатами стажування "Інклюзивні практики: що це" (з використанням фото та відеоматеріалів фестивалю).

Тривалість стажування: 4 дня. Після закінчення кожен студент отримає сертифікат про проходження стажування і диплом учасника фестивалю.

Вартість стажування на одну людину - 250 доларів США. У цю суму включено організаційний внесок учасника стажування, проживання в готелі та триразове харчування (4 дні). Якщо група складе п'ять або більше осіб, ми готові надати одне місце для супроводжуючого викладача безкоштовно. Звертаємо Вашу увагу, що транспортні витрати не входять у вартість стажування. Відзначимо також, що для країн СНД віза до Грузії не потрібна.

Зі свого боку, ми готові укласти офіційний договір з Вашим навчальним закладом про спільну організацію даного стажування з додатком програми стажування, форми звіту студента та інших необхідних документів.

З повагою,
Ольга Михалева

+995 555 325 466 (WhatsApp)
+995 568 207 046 (Viber)