Програма стажування Німецького бізнесу для України

23 квітня 2018, 11:39 am Автор 
Прочитано 1256 разів Останнє редагування Четвер, 08 листопада 2018 22:45

Програма стажування "Німецький бізнес для України" пропонує студентам та молодим випускникам з України можливість стажування на три-п'ять місяців у провідних німецьких компаніях. Стажери отримають розуміння основних аспектів корпоративної культури Німеччини та ознайомляться з сучасною організацією управління та праці.

Дедлайн: 31.05.2018

Веб-сайт: stipendienprogramm-ukraine.de

Після перебування в Німеччині, стажери повертаються в Україну і можуть застосовувати на практиці нові знання та навички. Отриманий досвід та налагоджені контакти повинні сприяти економічному розвитку України та сприяти двостороннім відносинам з Німеччиною.

Створюючи мережу випускників, Програма робить значний внесок у сталий економічний розвиток, полегшує економічні відносини та створює міжнародну міжгалузеву мережу молодих фахівців.

Програма стажування Німецького бізнесу для України фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ) та внеском компаній. Вона впроваджується Комітетом з економічних відносин у Східній Європі (Берлін, до 31.07.2018 р.) та Українською торгово-промисловою палатою (м. Київ). Подальша підтримка впровадження здійснюється Німецьким Федеральним підприємством з міжнародного співробітництва (GIZ GmbH).

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)