BCFN YES! ГРАНТОВИЙ КОНКУРС 2018

23 квітня 2018, 11:39 am Автор

З самого першого видання BCFN YES! втілив в собі ідентичність та амбіції Фонду BCFN. Дійсно, він об'єднує молодих людей з усього світу з різними підходами та пропонує їм створити практичні проекти з метою досягнення кращого балансу між стійкістю продуктів харчування та екологічною складовою.

Дедлайн: 14.06.2018

Веб-сайт: barillacfn.com

Метою конкурсу є пошук шляхів вирішення харчових парадоксів за допомогою інноваційних, практичних та багатопрофільних ідей.

2018 BCFN YES! Дослідницький конкурс грантів запрошує молодих дослідників з докторських та післядипломних досліджень будь-якого рівня та національності подати дослідницький проект для підвищення стійкості харчової системи.

Нагорода - грант на дослідження в розмірі 20 000 євро, який застосовується для однорічного дослідження. Дослідницький грант буде присвоєно не більше ніж трьом командам.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа