"Новела по-українськи" – 2018

23 квітня 2018, 11:37 am Автор

Журнал "Країна" оголошує конкурс "Новела по-українськи".

Дедлайн: 01.07.2018

Тип гранта: Educational contest;

Веб-сайт: gazeta.ua

Гасло цьогорічного конкурсу – "Безвіз". Тема текстів вільна, але повинна стосуватися безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом. Тобто дія художніх творів може відбуватися в країнах ЄС або бути з ними пов'язана. Наприклад, героями можуть бути українці, що подорожують Європою, живуть там або приїхали працювати. Можна писати про мандри, "відкриття Європи", нових заробітчан, пригоди при отриманні біометричного паспорта й інші історії.

Обсяг творів – щонайбільше 10 тис. знаків із пробілами неопублікованого раніше тексту. Мова – українська. Жанр – новела.
Брати участь у конкурсі мають право громадяни України, а також громадяни інших держав, у яких є виданий на території України ідентифікаційний номер (код).

Винагорода переможцеві: публікація новели в журналі "Країна" і на сайті Gazeta.ua.Грошова винагорода – 5000 грн з урахуванням усіх утриманих податків і зборів. Новели інших фіналістів будуть оприлюднені на сайті Gazeta.ua. Додаткова спеціальна відзнака одному з фіналістів – друк новели в "Газеті по-українськи". Конкурсні твори надсилайте до 1 липня 2018 року включно на нашу нову адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До листа необхідно долучити додатками два файли. У першому – дані про автора: біографія і контакти. Файл підписати прізвищем учасника. У другому – текст новели. Підписати файл латинськими літерами назвою новели.

Один автор має право надіслати лише один текст.

Своєю участю в конкурсі він дає згоду на публікацію новели на сайті Gazeta.ua, в "Газеті по-українськи" й журналі "Країна" та згоду на опрацювання, збереження й використання його персональних даних. Автор гарантує, що не порушує законодавства про авторське право та суміжні права.
До журі ввійдуть представники редакції журналу "Країна", а також письменники й видавці. Роботи оцінюватимуть анонімно. У конкурсі не можуть брати участі працівники журналу "Країна", "Газети по-українськи" й Gazeta.ua.

Результати конкурсу журі оголосить у жовтні 2018 року.

Торік конкурс мав вільну тему, але дія мала відбуватися в сучасному українському місті. Переміг письменник і журналіст Назарій Заноз із новелою "Фелішберто" про Теребовлю на Тернопільщині. Загалом за п'ять років на конкурс надіслали понад тисячу новел.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа