"Новела по-українськи" – 2018

23 квітня 2018, 11:37 am Автор 
Прочитано 118 разів

Журнал "Країна" оголошує конкурс "Новела по-українськи".

Дедлайн: 01.07.2018

Тип гранта: Educational contest;

Веб-сайт: gazeta.ua

Гасло цьогорічного конкурсу – "Безвіз". Тема текстів вільна, але повинна стосуватися безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом. Тобто дія художніх творів може відбуватися в країнах ЄС або бути з ними пов'язана. Наприклад, героями можуть бути українці, що подорожують Європою, живуть там або приїхали працювати. Можна писати про мандри, "відкриття Європи", нових заробітчан, пригоди при отриманні біометричного паспорта й інші історії.

Обсяг творів – щонайбільше 10 тис. знаків із пробілами неопублікованого раніше тексту. Мова – українська. Жанр – новела.
Брати участь у конкурсі мають право громадяни України, а також громадяни інших держав, у яких є виданий на території України ідентифікаційний номер (код).

Винагорода переможцеві: публікація новели в журналі "Країна" і на сайті Gazeta.ua.Грошова винагорода – 5000 грн з урахуванням усіх утриманих податків і зборів. Новели інших фіналістів будуть оприлюднені на сайті Gazeta.ua. Додаткова спеціальна відзнака одному з фіналістів – друк новели в "Газеті по-українськи". Конкурсні твори надсилайте до 1 липня 2018 року включно на нашу нову адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До листа необхідно долучити додатками два файли. У першому – дані про автора: біографія і контакти. Файл підписати прізвищем учасника. У другому – текст новели. Підписати файл латинськими літерами назвою новели.

Один автор має право надіслати лише один текст.

Своєю участю в конкурсі він дає згоду на публікацію новели на сайті Gazeta.ua, в "Газеті по-українськи" й журналі "Країна" та згоду на опрацювання, збереження й використання його персональних даних. Автор гарантує, що не порушує законодавства про авторське право та суміжні права.
До журі ввійдуть представники редакції журналу "Країна", а також письменники й видавці. Роботи оцінюватимуть анонімно. У конкурсі не можуть брати участі працівники журналу "Країна", "Газети по-українськи" й Gazeta.ua.

Результати конкурсу журі оголосить у жовтні 2018 року.

Торік конкурс мав вільну тему, але дія мала відбуватися в сучасному українському місті. Переміг письменник і журналіст Назарій Заноз із новелою "Фелішберто" про Теребовлю на Тернопільщині. Загалом за п'ять років на конкурс надіслали понад тисячу новел.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа