PepsiCo запрошує талановиту молодь на стажування

11 квітня 2018, 12:55 pm Автор

Компанія PepsiCo розпочинає набір студентів старших курсів на Програму стажування 2018-2019!

Дедлайн: 01.05.2018

Веб-сайт: pepsico.ua

Участь в програмі дозволить на власні очі побачити, як працює компанія міжнародного масштабу, а також реалізувати свій потенціал та здобути практичний досвід роботи.

Мета Програми cтажування – надати студентам можливість застосувати набуті знання в умовах реального бізнесу та побудувати кар’єру в успішній міжнародній компанії.

Тривалість Програми:

І етап: літня програма з переходом на річну (травень – серпень 2018).

ІІ етап: річна програма розвитку PepsiCo Go з можливістю подальшого працевлаштування (вересень 2018 – серпень 2019).

Критерії відбору на Програму стажування:

• Студенти останніх курсів та випускники вищих навчальних закладів
  • Глибокі теоретичні знання з напрямку стажування
  • Знання англійської мови на рівні вище середнього
  • Лідерські якості, комунікабельність, орієнтація на результат, бажання вчитись та розвиватись

Напрямки Стажування:

• Бренд-маркетинг
  • Трейд-маркетинг
  • Логістика
  • Аналітика
  • Закупівлі
  • Виробництво (м. Вишневе)
  • Виробництво (м. Миколаїв)

Успішним кандидатам компанія PepsiCo гарантує:

• Офіційне працевлаштування та оплату праці (часткова зайнятість)
  • Соціальний захист та компенсаційний пакет
  • Перспективу побудови кар’єри в компанії, що визнанана Топ-роботодавцем в Україні
  • Навчання та роботу в дружній атмосфері

Долучайся зі своїм унікальним баченням світу. Долучайся зі своєю допитливістю. Долучайся зі своєю винахідливістю та ентузіазмом. Ми запропонуємо тобі платформу для росту та розвитку в міжнародному масштабі.

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua