ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ ТА СТАРТАПІВ "INNODNIPRO"

11 квітня 2018, 12:54 pm Автор

Дніпровська міська рада ініціює конкурс проектів та стартапів «InnoDnipro» - щорічний інструмент виявлення, об’єднання та розвитку представників інноваційного середовища.

Дедлайн: 30.04.2018

Веб-сайт: dniprorada.gov.ua

Насамперед мова йде про надання можливості вченим, талановитим винахідникам, мейкерам, представникам науково- виробничого середовища та усім, хто зацікавлений у інноваційних практиках – брати участь у конкурсі на виявлення найбільш перспективних ідей та розробок. Ну і звичайно – із отриманням грошової винагороди. А там де конкурс із можливістю отримання грошової винагороди – там і необхідність подання конкурсних пропозицій – «проектів», структурованих за зрозумілим і послідовним планом.

Перемога у конкурсі дає право на отримання грошової винагороди. При цьому не ставиться за мету контроль за виконанням заходів проекту та освоєнням отриманих коштів. Винагорода може бути використана як для продовження роботи у галузі, так і для презентації напрацювань на виставках, форумах, конференціях.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа