Школа доброчесності Transparency International

11 квітня 2018, 12:43 pm Автор

Transparency International School of Integrity - щорічний сучасний тренінг для боротьби з корупцією та відповідальністю для майбутніх лідерів. Майбутня школа 2018 діятиме з 2 по 8 липня 2018 року у Вільнюсі, Литва. Школа пропонує своїм учасникам останні досягнення у галузі боротьби з корупцією та пропонує реальні можливості спробувати та реалізувати свої ідеї на практиці.

Держава: Литва

Дедлайн: 20.05.2018

Тип гранту: Летні школи;

Веб-сайт: transparencyschool.org

Сфера наук: Юридичні;

Після проходження конкурсного відбору, вибрані студенти проходять 7 інтенсивних денних навчальних курсів від провідних фахівців з боротьби з корупцією. Школа "Прозорість" прагне створити навколишнє навчальне середовище, з метою створення цілісності навколишнього середовища, яке пов'язує теорію з практикою та допомагає молодим лідерам набути кращих навичок у боротьбі з корупцією.

Шкільні лекції, семінари, тренінги та екскурсії забезпечують учасників школи унікальним поєднанням міжнародного та місцевого ноу-хау, а також пропонують нові, раніше неперевірені рішення. З 2010 року Школа Transparency запросила більше 900 молодіжних лідерів з 110 країн світу.

Які вигоди від проходження навчання у школі для вас?

Школа Transparency орієнтована на старшокурсників, випускників та молодих спеціалістів у віці до 35 років, які хочуть навчитися протистояти корупції та досягти більшої прозорості у своїй країні. Цей 7-денний формат пропонує потужне поєднання інтенсивного академічного графіка, неконференційно-подібної атмосфери та безперервної однорангової взаємодії, що робить це незабутньою пригодою протягом тижня.

Учасники не тільки дізнаються про причини корупції, але також будуть витрачати значну частину свого часу на вивчення практичних способів їх вирішення, за допомогою яких товариства можуть стати більш прозорими та відповідальними.

Школа Transparency дотримується принципів рівності та не дискримінує своїх заявників за расовою ознакою, національним походженням, статтю, гендерною ідентичністю, релігією, політичними переконаннями, сексуальною орієнтацією тощо.

Що нового дізнаються учасники?

Школа "Прозорість" організована у співпраці з Університетом ім. Миколи Ромеріс у Вільнюсі. Після закінчення курсу студенти отримують 6 ECTS (European Credit Transfer System) кредитів, які лише підкреслюють той факт, що учасники приходять до школи, щоб навчатися, і вони повинні виконувати додаткове підготовче читання до початку школи. Заздалегідь публікується матеріал про читання курсу, і студентам пропонується зв'язатися з організаторами школи для отримання додаткових рекомендацій щодо читання.

Місцезнаходження

Школа з питань доброчесності організована у співпраці з Вільнюським університетом ім. Миколи Ромеріса. Його завдання полягає в тому, щоб навчити молодих людей стати творчими, інноваційними та продуктивними членами суспільства у всіх сферах, від науки до культури та технологій. В даний час МРП налічує близько 9000 студентів і налічує понад 700 академічних співробітників.

Якщо у вас виникли додаткові запитання стосовно процедури подання заявки, комісій, стипендій, інших запитів або будь-яких труднощів щодо форми заявки, зв'яжіться з нами за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..