Наукове товариство імені Шевченка в США анонсує стипендійну програму для українських студентів, які втратили рідних під час Євромайдану та війни на сході України або мають статус внутрішньо переміщених осіб

26 березня 2018, 11:34 am Автор

Наукове товариство імені Шевченка в США анонсує нову спеціальну стипендійну програму, розраховану на підтримку талановитих та перспективних українських студентів, які втратили рідних під час Євромайдану та війни на сході України або мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Держава: США;

Дедлайн: 15.04.2018

Тип гранту: Educationalcontest;

Веб-сайт: shevchenko.org

Сфера наук: Загальнонаукові;

Ми усвідомлюємо, що на сьогодні чимало молодих людей в Україні з добрим науковим потенціалом опинилися в складній життєвій ситуації через втрати чи вимушені переселення. Стипендійна програма Наукового товариства імені Шевченка в США ставить собі за мету допомогти талановитим молодим людям подолати їх життєві труднощі заради майбутньої перспективи, можливостей та професійної реалізації.

Передбачено надання 10 стипендій на конкурсній основі. Переможці отримають стипендію в сумі $2000 (~55,500 грн.) протягом одного навчального року. За умовами конкурсу передбачено проміжну та фінальну звітність про академічні успіхи стипендіата. Після проміжного звіту Наукове товариство імені Шевченка в США залишає за собою право переглянути питання подальшої виплати стипендії.

Вимоги до участі в стипендійній програмі

• Паспорт громадянина України;
  • Зарахування до навчання в університеті на 2018-2019 рр.;
  • Академічна успішність;
  • Статус внутрішньо переміщених осіб;

або

• Втрата рідних під час Євромайдану та війни на сході України.

Для участі в конкурсі необхідно підготувати і завантажити наступні документи та матеріали:

• Паспорт громадянина України (сторінка з фото та особистими даними)
  • Завірену в деканаті виписку з середнім балом академічної успішності за весь час навчання.
  • Есе
  • Лист підтримки 1
  • Лист підтримки 2
  • Довідка про взяття на облік особи, переміщеної з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення

або

• Довідка від військкомату про причину смерті або підтвердження від ветеранської організації

Вимоги до есе:

Тема: «Від мрії до дії: для чого мені потрібна стипендія Наукового товариства імені Шевченка в США», обсяг – до 1500 слів, розмір шрифту 12, міжрядковий інтервал 1,5.

Листи підтримки:

Потрібні два рекомендаційні листи.  Листи повинні бути написані тими, хто добре знає вас і вашу ситуацію.  У листі слід звернути увагу на ваші наукові здібності та потенціал, ваш характер та особистість, ваші цілі та амбіції. Прохання поділитися формою листа (знайдено у наведеній нижче посиланнях) із особою, яка пише листи. Вони повинні надіслати листа вам, щоб ви могли його сканувати і правильно переіменувати, а також завантажити його в онлайн-заявку разом з іншими необхідними документами.

Форму заявки

Щоб заповнити онлайн заявку, необхідно мати gmail пошту.
Онлайн-заявка може бути заповнена англійською та українською мовами. Усі необхідні документи та файли повинні бути скановані та помічені таким чином, перш ніж завантажувати їх у форму заявки: Прізвище_Перше Ім’я_ Ім’я  Документа (наприклад, Котик_Анна_ЕСЕ, Котик_Анна _Лист підтримки 1, Котик_Анна _Паспорт, тощо). Файли слід зберігати у таких форматах: PDF, JPG або текстові файли (.doc або .docx).Рекомендується мати всі файли документів підготовленими і завантажити їх за один сеанс.