Конкурс проектних робіт від компанії Syngenta Україна

26 березня 2018, 11:32 am Автор 
Прочитано 1447 разів

До участі в конкурсі запрошуються студенти й аспіранти природничих напрямів (агрономічного/біологічного) та напряму харчової промисловості, які  мають цікаві ідеї щодо розвитку окремих галузей промисловості в Україні.

 

Держава: Украина;

Дедлайн: 02.04.2018

Тип гранту: Educational contest;

Веб-сайт: syngenta.ua

Сфера наук: Сільськогосподарські;

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ?

Як відомо, високоолеїновоїнова олія є чудовою альтернативою для заміни пальмової олії у виробництві продуктів харчування через низький вміст у ній насичених жирних кислот.  У Європі щорічно споживається близько 1 млн. тонн високоолеїнової продукції. Основними споживачами є Франція, Німеччина та Великобританія. За прогнозами експертів, дефіцит на високоолеїнову олію в країнах ЄС зростатиме. Попит збільшується і в країнах Азії, наприклад, всі заклади мережі МакДональдз у Китаї перейшли з пальмової олії на високоолеїнову.

У форматі есе запропонуй шлях економічно обґрунтованого вирощування високоолеїнового соняшнику та популяризацію виробництва та споживання високоолеїнової продукції в Україні. Досліди якими корисними властивостями володіє ВО олія і які переваги для споживання має населення.

ЯКІ КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ РОБІТ?

В роботі має бути:

  • чітко зазначена новизна ідеї
  • передбачені результати від втілення ідеї
  • враховані можливі ризики
  • наявне моделювання імплементації ідеї в практику

*Мова есе -  українська та англійська, шрифт Times New Roman текстового редактору Word, розміром 14, з міжрядковим інтервалом 1,5.  Обсяг есе  - до 5 друкованих сторінок формату А4

ЯК ПРОХОДИТИМЕ ВІДБІР?

Конкурс передбачає наступні етапи:

  1. Конкурс есе

Написання есе з зазначенням актуальності проблеми виробницта високоолеїнового соняшнику,  використання в харчовій промисловості та переваг для вживання  кінцевим споживачем. Для участі в конкурсі необхідно надіслати есе в супроводі з анкетою (завантажте анкету вкінці) на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 2 квітня 2018 року.  Оголошення фіналістів відбудеться 23 квітня 2018 р

  1. Презентація проекту

Конференція фіналістів і нагородження переможців:  14-15 травня 2018 р. Автори найкращих робіт будуть запрошені на фінальну конференцію до головного офісу компанії Syngenta Україна (м. Київ) для презентації своїх проектів*

*Витрати пов'язані з переїздом та проживанням іногородніх учасників компанія бере на себе. Переможець конкурсу отримує місячне стажування в компанії та грошову винагороду (20000 грн), фіналісти заохочувальні призи, а всі учасники - сертифікат учасника.

Компанія Syngenta створює можливості для тих, хто наполегливо працює над вдосконаленням своїх знань і прагне інвестувати їх у розвиток ефективного агробізнесу в Україні. У разі виникнення питань про деталі участі у конкурсі і вимоги до підготовки есе, надсилайте листа на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)