Стипендіальна магістерська програма у Лондонському інституті банківського та фінансового права Великобританії

26 березня 2018, 11:29 am Автор

Лондонський інститут банківського та фінансового права запрошує до подання заявок на стипендії Global Masters. Кожна стипендія коштує 2,000 фунтів стерлінгів для іноземних студентів з будь-якої країни.

Держава: Великобританія;

Дедлайн: 06.08.2018

Тип гранту: Навчання за кордоном;

Веб-сайт: libf.ac.uk

Сфера наук: Економічні;

Лондонський інститут банківського та фінансового права є зареєстрованою освітньою установою, зареєстрованою Королівською хартією. Лондонський інститут банківського та фінансового права заснований у 1879 році як Інститут банкірів, пропонує ряд кваліфікацій з фінансової спроможності для 14-19-річних, студентів, магістрів та фахівців з підвищення кваліфікації (CPD) та програм виконавчої освіти.

Якщо англійська мова не є вашою рідною мовою, то вам потрібно буде показати, що ваші навички з англійської мови на досить високому рівні, щоб досягти успіху в навчанні.

Опис програми:

Термін подачі заявки: 6 серпня 2018 року

Рівень курсу: Стипендії доступні для проведення магістерської програми.

Тема дослідження: стипендії присуджуються для вивчення предметів, пропонованих університетом.

Нагорода за стипендію: кожна стипендія дорівнює 2,000 фунтам стерлінгів, для іноземних студентів з будь-якої країни.

Кількість стипендій: існує п'ять стипендій.

Стипендія може бути використана у Великобританії.

Право на отримання стипендії:

Країна: можна подати заявку студенту з будь-якої країни.

Вимоги до вступу: Ви повинні вказати, за якою стипендією Ви бажаєте подати заявку на участь у програмі. Якщо ви подаєте заявку на стипендію Global Masters, вам потрібно вказати у своїй заявці особисту заяву про те, як ви вважаєте, що ступінь магістра буде підтримувати ваше розуміння міжнародного банківського та фінансового права.

Вимоги до англійської мови. Якщо англійська мова не є вашою рідною мовою, вам доведеться показати, що ваші навички з англійської мови на достатньому рівні, щоб досягти успіху у навчанні.

Порядок подання заявки:

Як застосовувати:

Завантажте та заповніть електронну форму заявки на програму.

Надайте засвідчені копії своїх кваліфікаційних свідоцтв та академічних стенограм. (Ви не зобов'язані включати їх до будь-яких кваліфікацій, наданих нами або у співпраці з нами.)

Якщо англійська мова не є вашою рідною мовою, додайте відповідні підтверджені докази того, що ви відповідаєте критеріям вступу.

Напишіть особисту заяву (приблизно 500-600 слів). Скажіть нам, чому ви вирішили подати заявку на отримання цієї програми, що ви сподіваєтесь отримати від неї і який ви зробили внесок у навчальну групу. Включіть всю інформацію, яку ви вважаєте необхідною, щоб допомогти нам оцінити свою придатність до програми.

Надайте два незалежних посилання на підтримку вашої заявки. Ваші рекомендодавці повинні мати можливість коментувати будь-який академічний або професійний досвід, пов'язаний із кваліфікацією та вашою здатністю проводити запропонований курс навчання. Один рекомендаційний лист повинен надати ваш поточний або найновіший роботодавець фінансових послуг. Посилання, написані членами сім'ї, не приймаються. Ви повинні переконатися, що листи подаються до вказаного терміну; ми не будемо відповідальним за дотримання не отриманих посилань

Надати сертифіковане підтвердження точності, наприклад, копію Вашого паспорта, посвідчення водія на фотографію або Національне посвідчення особи ЄС.

Надсилайте всі документи, що підтверджують вашу заявку, разом із відсканованою копією вашої підписаної заявки.