Стипендіальна програма для внутрішньо переміщених осіб на здобуття стипендій на участь у програмі Європейського Форуму Альпбах

26 березня 2018, 11:26 am Автор

Стипендіальна програма на участь у Європейському Форумі Альпбаха організовує та проводить громадська організація «Київська ініціативна група Альпбаха»  спільно та за спонсорської підтримки спонсорів Стипендіальної програми.

Держава: Австрія;

Дедлайн: 15.04.2018

Тип гранту: Літні школи;

Веб-сайт: alpbach.org

Сфера наук: Загальнонаукові;

За результатами проведення Стипендіальної програми, Стипендіальна комісія визначає переможців Стипендіальної програми, яким присуджуються стипендії на участь у Європейському Форумі Альпбаха в Австрії, що відбудеться з 15 серпня по 31 серпня 2018 року, у кількості, визначеній на момент завершення Стипендіальної програми.

За рішенням голови Стипендіальної комісії строки перебування стипендіатів на Форумі, а також програма їхньої участі може змінюватися.

Стипендія покриває участь в програмі Європейського Форуму Альпбах, навчальні матеріали, посібники для семінарського тижня та програми симпозіумів, проживання зі сніданком, добові у розмірі 17 євро на добу, вечері під час прийомів, а також транспортні витрати з Києва до Альпбаху, та з Альпбаху до Києва, у встановленому розмірі.

​​​​​​​Будь-які інші витрати, пов’язані з проїздом до Києва та до місця свого проживання, у тому числі транспортні витрати, пов’язані із проведенням співбесіди та витрати, пов’язані із перебуванням в Австрії під час програми Європейського Форуму Альпбах, не покриваються.

​​​​​​​Учасниками Стипендіальної програми можуть бути:

• громадяни України;
  • особи віком від 18 до 30 років включно;
  • студенти, випускники, науковці, аспіранти, молоді спеціалісти, представники громадських організацій, які є внутрішньо переміщеними особами з Донецької, Луганської областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, або досі проживають на цих територіях;
  • особи, які володіють англійською мовою, рівень якої має бути не нижче B2 (Upper Intermediate). Знання німецької, або іншої мови країни-члена Європейського союзу може вважатись перевагою, але не є обов’язковим.

​​​​​​​Участь у Стипендіальній програмі можуть брати лише особи, які раніше жодного разу не брали участі у програмі Європейського Форуму Альпбах.

Перелік документів, необхідних для участі у Стипендіальній програмі:

1. мотиваційний лист за встановленим зразком, складений англійською мовою (додаток 1) (до 2 сторінок формату А4, 12 шрифт Times New Roman);
  2. резюме (CV) за встановленим зразком, складене англійською мовою (додаток 2) (до 2 сторінок формату А4, 12 шрифт Times New Roman);
  3. рекомендаційний лист з місця навчання/роботи/практики тощо довільного формату;
  4. довідка з місця навчання, у разі закінчення вищого навчального закладу – сканований диплом, довідка з місця роботи;
  5. у разі наявності – довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» та постанови Кабінету Міністрів України «Про облік внутрішньо переміщених осіб»;
  6. відеозапис, наякомуучасникдаєвідповідьнадвапитання: «Why are you the best candidate for this scholarship?», «Explain the contents of one message (from your motivation letter) to introduce Ukraine to Alpbach community». Сукупний хронометраж відеозапису – до 3 хвилин, формат – MP4.

Весь перелік документів та відеозапис необхідно відправити на електронну адресу ГО «КІГА»Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 23:59 15 квітня 2018 року. Неповний пакет документів, або документи, що містять неповну або недостовірну інформацію, так само як і документи, надіслані після зазначеного строку, розглядатися не будуть.

5. Стипендіат повинен мати дійсний закордонний біометричний паспорт, або звичайний закордонний біометричний паспорт для отримання шенгенської візи з кінцевим терміном дії мінімум 3 місяці після закінчення поїздки в Австрію на участь в Європейському Форумі Альпбах з мінімум двома чистими сторінками для візи, термін дії якого не повинен перевищувати 10 років.