Післядипломна освіта стипендій для міжнародних студентів в Бірмінгемській бізнес-школі в Великобританії

12 березня 2018, 9:40 am Автор
Прочитано 690 разів Останнє редагування Понеділок, 12 березня 2018 09:42

Країна: Великобританія; Дедлайн: 29.04.2018

Тип гранту: Навчання за кордоном; Веб-сайт: birmingham.ac.uk

Сфера наук: Економічні;

У нас є ряд стипендій для студентів, які приєднуються до нас у вересні 2018 року за такими програмами:

Магістр зі спеціальності міжнародного бізнесу (повний робочий день на основі тільки курсів)

Магістр зі спеціальності міжнародний бухгалтерський облік та фінанси (включаючи всі пов'язані напрями)

Магістр зі спеціальності менеджмент (включаючи всі пов'язані напрями)

У нас є 20 «відкритих стипендій» на суму 5000 фунтів кожна, для кандидатів, які подають заявку на будь-яку з трьох програм, перерахованих вище. Щоб мати право на подання заявки, необхідно виконати всі наступні критерії:

вже мати або планувати отримати перший або другий ступінь з відзнакою (2.i) або еквівалент

Студент не має права на отримання будь-якої додаткової знижки на плату за навчання за допомогою будь-якої іншої схеми, якщо студент одержить одну з цих стипендій.

Стипендії академічної досконалості

Ми також запропонуємо 10 стипендій "Академічного досконалості", кожна з яких коштує 10000 фунтів стерлінгів, для кандидатів, які претендують на будь-яку з трьох програм, перерахованих вище. Щоб мати право на подання заявки, ви повинні виконати всі наступні критерії:

• бути зарахованим у якості іноземного студента
  • мати або бути здобувачем першокласного диплому з відзнакою або рівноцінного йому
  • мати пропозицію з Бірмінгемського університету, щоб розпочати програму "Магістр міжнародного бізнесу, магістра менеджменту" або "Магістр міжнародного бухгалтерського обліку та фінансів" у вересні 2018 року.

Як подати документи

Необхідно заповнити і подати нашу стипендіальну заявку не пізніше півночі неділі 29 квітня 2018 року. Рішення приймаються не пізніше п'ятниці 15 червня 2018 року.

Форма заявки на отримання стипендії також містить розділ для додавання письмової заяви (ессе) не більше 500 слів для підтримки вашої заявки на стипендію. Усі нагороди будуть проводитися на підставі академічного досвіду, як це оцінюється з програми курсу студента поряд з підтримуючою письмовою заявою в стипендіальній заявці.

Стипендії нараховуються як плата за знижку загальної загальної суми за програму.