Стипендія на навчання МВА в Гарварді.

12 березня 2018, 9:38 am Автор

Програма "Боустань МВА Гарвардська стипендія" надається одноразово кожні два роки протягом дворічного курсу в Гарвардській бізнес-школі.

Країна: США; Дедлайн: 31.05.2019

Тип гранту: Навчання за кордоном; Веб-сайт: boustany-foundation.org

Область наук: Економічні;

Гарвардський MBA є однією з провідних світових бізнес-програм, у одному з найпрестижніших у світі університетів.

Стипендія пропонує наступне:

• Фінансова допомога в розмірі 90 000 доларів США (45 000 доларів США на рік) на плату за навчання
  • витрати на проїзд та проживання, пов'язані з стажуванням.

Наступна стипендія буде призначена за результатами начання, починаючи з осені 2019 року.

Критерії прийняття

Кандидати повинні мати відмінний академічний досвід і показати значні успіхи у навчанні. Хоча Стипендія може бути присуджена кандидатам будь-якої нації, пріоритет буде надаватися кандидатам ліванського походження.

Кандидати можуть подати заявку на стипендію лише після отримання пропозиції про вступ до програми Гарвардської програми МВА.

Процес застосування

Якщо ви хочете подати заявку, будь ласка, надішліть копію свого біографічного матеріалу фотографією, балів GMAT та лист про прийом з університету на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Якщо Ви потрапили до обраного списку, Вас можуть запросити на співбесіду з Фондом. Потім один кандидат буде нагороджений Стипендією

Термін подання кандидатури: 31 травня 2019 року.

Стипендія буде призначена протягом місяця червня 2019 року.

Стажування Фонду Боустань

Успішні вчені повинні завершити двомісячну безоплатну програму стажування з Фондом. Проекти різноманітні і пов'язані з діяльністю Фонду або її партнерами.

Подорожі та витрати на проживання, пов'язані з стажуванням, покриваються Фондом.