Магістратура в області маркетингу в Італії

12 березня 2018, 9:36 am Автор

SDA Bocconi School of Management в даний час приймає заявки на два напрями навчання для виконавчого майстра з маркетингу та продажів. Міжнародні студенти мають право подати заявку на цю стипендіальну програму.

Країна: Італія; Дедлайн: 30.11.2018

Тип гранту: Навчання за кордоном; Веб-сайт: sdabocconi.it

Область наук: Економічні;

SDA Bocconi School of Management є випускною бізнес-школою університету Бокконі і вважається однією з найпрестижніших бізнес-шкіл у світі.

Кандидати повинні володіти вільно англійською мовою. Кандидати, чия рідна мова не є англійською, повинні подати результати TOEFL, IELTS, PTE Academic або CPE. Тест SDA. Детальна інформація про тест SDA буде повідомлена Службою прийому після завершення попереднього відбору (або GMAT / GRE, якщо вона вже прийнята).

Опис стипендіальної програми:

Термін подачі заявки: 30 листопада 2018 року

Рівень курсу: Стипендії доступні для здійснення програми магістра.

Тема дослідження: Стипендії призначаються у сфері маркетингу та продажів.

Нагорода за стипендію: SDA Bocconi School of Management надає 2 часткові заслуги на основі навчання від 12 000 євро (30% від вартості навчання) до 2019-2020 рр. Міжнародними кандидатами EMMS з видатними профілями.

Національність: міжнародні студенти

Кількість стипендій: номери не задані

Стипендія може бути взята в Італії

Право на отримання стипендії:

Країни, що мають право: Міжнародні студенти мають право подати заявку на цю стипендіальну програму.

Вимоги до вступу: Щоб мати право на навчання, заявники повинні:

Відправили заявку до програми EMMS 2019/20;

Мати необхідні умови для відмови від навчання;

Підпишіть та подайте форму заявки TW протягом встановленого терміну до admissions.emms-at-sdabocconi.it

Кандидати повинні мати

Університетська ступінь з будь-якої дисципліни

Не менше 4 років досвіду роботи (не обов'язково в маркетингу чи продажу)

Вік: Не менше 27 років

Вимоги до англійської мови: вільне володіння англійською мовою. Кандидати, чия рідна мова не є англійською, повинні подати результат TOEFL, IELTS, PTE або CPE.

Порядок подання заявки:

Як подати заявку: бланк заявки доступний виключно в Інтернеті і повинен бути заповнений англійською мовою з точною інформацією щодо вашого особистого і професійного досвіду та причин відвідування Програми.

Форма заявки повинна бути заповнена

Зображення розміру CV та паспорту

Ступінь сертифікації