MBA Intern (Google)

Країна: Korea; Дедлайн: 30.04.2018

Тип гранту: Стажування; Веб-сайт: careers.google.com

Сфера наук: Економічні;

Бізнес стратегія, фінанси, маркетинг та комунікації, управління продуктами, продаж та управління рахунками

Сеул, Південна Корея

Заявки закриються в понеділок, 30 квітня 2018 року, 23:59 KST. Наша команда буде розглядати заявки на постійній основі і буде зв'язатися з заявниками відповідно. Ми цінуємо ваше терпіння, коли розглядаємо вашу заявку.

Примітка. Програма MBA стажування є двочастинним процесом. Ви повинні заповнити обидві частини програми, щоб мати право на стажування.

Застосовувати:

Частина 1: Заповніть та подайте заявку на стажування до програми MBA.

Частина 2: Натисніть кнопку «Застосувати», щоб подати заявку (супровідний лист не обов'язковий).

Наші MBA стажери працюють над проектами, які вирішують деякі з найперспективніших бізнес-завдань у галузі високих технологій. Ось лише кілька команд, які наші випускники-практикуючі приєдналися до бізнесу:

• Бізнес стратегія
  • Фінанси
  • Маркетинг
  • Операції та підтримка
  • Народні операції
  • Менеджмент продукту
  • Продажі
  • Технічні рішення

Про програму

Наше стажування за програмою MBA - це платна практика, яка занурює вас у технічну галузь та високоповажну команду. Ви покращуватимете набір навичок, багато працюватимете, будете розширювати свою мережу та змінювати наш бізнес.

За межами своєї основної роботи ви будете брати участь у «high-touch program», яка є допоможе вам та привчить вас до роботи та ділових операцій Google, з'єднує вас із стажистами та працівниками Google, а також інвестує в особистий та професійний розвиток.

Ми будемо розміщувати ваш графік школи, визначивши дату початку та тривалість стажування, окрім того, підтримка переселення доступна в кожному окремому випадку.

Хочете змінити світ? Або ви думаєте навіть більше? У Google ви знайдете розумних людей та безліч можливостей для реальної зміни в світі. Google використовує найкращі таланти MBA та аспірантів з усього світу, починаючи від управління продуктами та продажів до фінансів, операцій та людських ресурсів - і все, що існує між ними.

Літні стажування для магістрів МВА та інших спеціалістів, що працюють на бізнес, тривають 10-12 тижнів, і пропонуються в різних функціях компанії. Для стажування ми наймаємо першу роботу в сім'ї, а потім працюємо з успішними кандидатами, щоб знайти групи проектів, які відповідають їх навичкам та інтересам.

Обов'язки

Обов'язки залежать від ролі.

Кваліфікація

Мінімальна кваліфікація:

Треба закінчити повну програму МВА з очікуваною датою закінчення з грудня 2018 року по червень 2019 року.

Мати змогу завершити мінімальну програму 10 тижнів в офісі в Сеулі в 2018 році.

Можливість вільно та ідіоматично говорити та писати англійською та корейською мовами.

Переважна кваліфікація:

3 роки відповідного досвіду роботи в області мобільних додатків та ігор, мобільного бізнесу, каналів дистрибуції та конкурентного середовища.

Пристрасть до мобільних додатків та ігор, мобільних технологій та більш широкого мобільного бізнесу.

Відмінні аналітичні навички, з можливістю подолати стратегічні бізнес-завдання.

Відмінні навички критичного мислення, здатність демонструвати та підтримувати самостійну мотивацію.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа