Літня школа «Соціальна думка Митрополита Андрія Шептицького»

19 лютого 2018, 10:36 am Автор

Інститут релігії та суспільства Українського католицького університету оголошує набір на навчання у VІІI літній школі «Соціальна думка Митрополита Андрія Шептицького»

Мета літньої школи – глибше ознайомити учасників з духовним спадком і діяльністю Митрополита Андрія та розвинути їхнє вміння жити згідно з християнськими цінностями у суспільному житті. Головний акцент буде поставлено на побудові суспільства на засадах християнської моралі й цінностей, а також пошуках порозуміння в мультирелігійномута багатоконфесійному усередовищі.Важливими складовими школи є її екуменічний характер, відкритість до діалогу, свобода інтелектуальних дискусій, невимушена й дружня атмосфера – все це сприяє комфортному навчанню протягом школи всіх  учасників незалежно від їхнього релігійного світогляду та конфесійної приналежності.

Під час навчання щоранку відбуватимуться тематичні заняття й дискусії з лекторами, дискусії та обговорення у малих групах.  Серед лекторів школи: Мирослав Маринович, Ліліана Гентош, Ярослав Грицак, Тарас Возняк, Оксана Гайова, Олег Турій.

Завдання Школи – показати актуальність соціального вчення Церкви та випрацювати постійнодіючий інтенсивний літній курс, на якому вивчатимуть суспільну думку Митрополита Андрія. Під час лекційних зустрічей будуть підняті питання історичного контексту та богословського виміру суспільного вчення; суспільно-політичної етики Митрополита Андрія й актуальності його вчення; проявів суспільної думки Митрополита, зокрема розгортання мережі порятунку євреїв під час Другої світової війни.Школа також передбачає духовну та культурну програму (молитву у крипті собору святого Юра, похід до Національного музею імені Андрія Шептицького у Львові, поїздку місцями Андрія Шептицького, інтерактивні ігри, перегляд фільмів, відвідини Всеукраїнського єврейського благодійного фонду „Хесед-Ар’є”, екскурсії по Львову та УКУ тощо).На завершення курсу учасники отримають сертифікат із переліком прослуханих тем і годин.

До участі у навчанні запрошуються студенти гуманітарних студій, мирянські та громадські активісти, а також усі, хто бажає поглибити знання християнського суспільного вчення (незалежно від релігійно-конфесійної приналежності).Вік учасників 18–40 років.

Учасники проживатимуть у Львівській духовній семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка 35), а заняття відбуватимуться у приміщенні філософсько-богословського факультету Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35a) з 24 червня по 1 липня 2018 року.

Організатори покривають фінансові витрати на проживання та харчування учасників, а також виготовлення матеріалів семінаруТранспортні витрати покривають самі учасники.

Обов’язковою умовою зарахування на навчання є мотиваційний лист та анкета. Учасники, яких повідомлять про зарахування на літню школу, зобов’язані попередньо ознайомитися з матеріалами курсу, що їх їм надішлють організатори. Реєстраційний внесок учасника 300 грн. сплачується у день приїзду.

Проект реалізовується завдяки фінансовій підтримціNiwanoPeacefoundation.

Остання дата прийому документів: 15 травня 2018 р.

Відповідь про зарахуванняапліканти отримають до 25 травня 2018 р.

Щоб подати заявку на літню школу, просимо заповнити форму, яка містить анкету та мотиваційний листhttps://docs.google.com/forms/d/127RlXSPxk9LG8HjIPBVoCvTrC8Qpd9rGDNi8yy7xC8M/edit

Довідки за телефоном: (032) 240-99-40 та 3252 та 3207 (внутрішні) та за електронною скринькою:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.