Грант університету University of Glasgow

19 лютого 2018, 10:29 am Автор

University of Glasgow пропонує 20 грантів іноземним студентам, які вступають до університету в 2018-2019 році. Стипендію можуть отримати студенти магістратури та аспірантури одного з чотирьох коледжів університету.

Дедлайн: 16 июня 2018

Де: Глазго, Великобританія

Коли: 2018-2019

Грант: 10 000 £

Університет пропонує грант розміром 10 000 £.

Вимоги до кандидатів:

мати ступінь еквівалентну ступеня 2.1 у Великобританії або краще;

вступити на навчання на одну з програм магістратури або аспірантури одного з чотирьох коледжів університету University of Glasgow;

грант можуть отримати тільки іноземні студенти, які є громадянами однієї з країн, у тому числі з України;

кандидати повинні знати англійську мову.

Як подати заявку? Кандидати, які вступають на навчання на одну з післядипломних програм до дедлайну, автоматично стають претендентами на стипендію. Окремої заявки на грант немає!

Терміни надходження:

кандидати, які отримали підтвердження про зарахування до 1 грудня, отримають грант до 16 грудня;

кандидати, які отримали підтвердження про зарахування до 1 березня, отримають грант до 16 березня;

кандидати, які отримали підтвердження про зарахування до 1 червня, отримають грант до 16 червня.