Форум молодих лідерів Європа-Китай

19 лютого 2018, 10:24 am Автор

Основою форуму є ініціатива урядів Китаю та Угорщини "the Belt and Road". Ініціатива фокусується на молодіжному обміні, діловому співробітництві, співробітництві в галузі освіти між Європою і Китаєм, створенні комунікації між бізнесом і політикою і прислуханні до думки молодих лідерів з різних країн світу.

Дедлайн: 31 марта 2018

Де: Печ, Угорщина

Коли: 2 - 4 травня 2018

Грант: стипендія

Форум молодих лідерів Європа-Китай пройде в Угорщині з 2 по 4 травня 2018. У цьому році форум відвідає багато молодих лідерів, політиків, підприємців та науковців з Європи та Китаю.

Вартість участі в форумі становить 180 €

Організатори надають від 8 до 15 стипендій, які покриють витрати на:

вартість реєстрації форумі;

проживання (в кімнаті на двох);

харчування;

навчальні матеріали форуму;

вхідні квитки на всі заходи і соціальну програму форуму.

Вимоги до кандидатів:

подавати заявку можуть всі, хто офіційно проживає в Європі або в Китаї (кандидати, які проживають в інших країнах також можуть подавати заявку);

приймаються заявки від студентів і недавніх випускників вузів, яким ще не виповнилося 28 років.

Для участі у форумі необхідно заповнити онлайн заявку.

Якщо Ви бажаєте отримати стипендію, Вам необхідно заповнити заявку на отримання стипендії. Окрім заявки необхідно відправити CV (не більше 500 слів) на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Подробиці на сайті форуму.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа