Міжнародний молодіжний хакатон

19 лютого 2018, 10:22 am Автор

Учасники Хакатону зможуть стати частиною мультикультурного середовища, необхідної для розвитку критичного мислення, отримання навичок тімбілдінгу і креативного простору. Дані навички необхідні для реалізації нових ідей і проектів серед молоді та побудови успішної співпраці між молодими лідерами.

Дедлайн 1 березня 2018

опис

Де: Львів, Україна

Коли: 9 - 10 березень 2018

Грант: безкоштовну участь

Організаторами міжнародного молодіжного Хакатона виступають: Уряд молоді України, Києво-Могилянська академія та студентська асоціація університету MacEwan University (Канада).

Основна мета проекту - створення сприятливого середовища для вирішення конкретних проблем, мотивації і натхнення молодіжних лідерів на реалізацію змін.

Участь в Хакатоні є безкоштовною. Організатори забезпечують учасників харчуванням та матеріалами, необхідними для участі в Хакатоні. Учасники повинні сплатити транспортні витрати.

Вимоги до кандидатів:

Брати участь в Хакатоні можуть іноземні студенти з будь-якої країни світу. Вік, національність, громадянство не мають значення.

Як подати заявку?

Заявка подається онлайн.

Подробиці на сторінці конкурсу в Facеbook.