Міжнародний молодіжний хакатон

19 лютого 2018, 10:22 am Автор

Учасники Хакатону зможуть стати частиною мультикультурного середовища, необхідної для розвитку критичного мислення, отримання навичок тімбілдінгу і креативного простору. Дані навички необхідні для реалізації нових ідей і проектів серед молоді та побудови успішної співпраці між молодими лідерами.

Дедлайн 1 березня 2018

опис

Де: Львів, Україна

Коли: 9 - 10 березень 2018

Грант: безкоштовну участь

Організаторами міжнародного молодіжного Хакатона виступають: Уряд молоді України, Києво-Могилянська академія та студентська асоціація університету MacEwan University (Канада).

Основна мета проекту - створення сприятливого середовища для вирішення конкретних проблем, мотивації і натхнення молодіжних лідерів на реалізацію змін.

Участь в Хакатоні є безкоштовною. Організатори забезпечують учасників харчуванням та матеріалами, необхідними для участі в Хакатоні. Учасники повинні сплатити транспортні витрати.

Вимоги до кандидатів:

Брати участь в Хакатоні можуть іноземні студенти з будь-якої країни світу. Вік, національність, громадянство не мають значення.

Як подати заявку?

Заявка подається онлайн.

Подробиці на сторінці конкурсу в Facеbook.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа