Стипендія Emerging Global Leader Scholarship Американського університету

Дедлайн: 15, грудня 2017

Де: Вашингтон, США

Грант: Оплата навчання і витрат

Стипендія Emerging Global Leader Scholarship Американського університету націлена на високі досягнення іноземних студентів, які хочуть отримати ступінь бакалавра в США, і які налаштовані на позитивні соціальні та суспільні зміни. Стипендія призначена студентам, які мають намір повернутися на батьківщину після отримання освіти з метою поліпшити обмежені умови в регіонах своєї рідної країни.

Стипендія покриває всі витрати (оплата навчання, проживання та харчування) одному іноземному студентові, який потребує візи для отримання освіти в США. Стипендія не покриває оплату таких витрат, як обов'язкова медична страховка, книги, авіаквитки, і інші витрати (приблизно 4000 $ в рік). Стипендія виплачується всі чотири роки навчання на бакалавраті і оновлюється щороку на підставі високих академічних результатів.

Тільки один студент отримає грант на 2018 рік. Якщо кандидат подавав заявку на повну стипендію, але йому було відмовлено, він може претендувати на часткову стипендію. Такому кандидатові необхідно буде довести наявність іншого фінансування, крім 4.000 $. Сума витрат на 2017-2018 навчальний рік складає 62.819 $.

Вимоги до кандидатів

Перевага віддається кандидатам, які подолали різні перешкоди, і зміни; вихідцям з недостатньо розвинених соціально-економічних верств населення.

Перебувати серед топ 10% випускників школи.

Мати такі якості, як: лідерство, волюнтаризм, участь в громадських роботах, просування потреб людей у ​​своїй рідній країні.

Студенти з результатами 95 TOEFL IBT, IELTS 7.0, або не менше 600 в письмовому тесті TOEFL.

Як подати заявку

Заповнити онлайн заявку і відповісти на питання 1-4.

Додати лист з банку і фінансовий сертифікат (AU CFIS), кожен повинен показати не менше 4.000 $. Ці документи можуть бути відскановані і відправлені на мейл в форматі PDF.

Додати результати тестів TOEFL, або IELTS.

Заповнити та надіслати заявку разом з іншими необхідними документами до 15 грудня 2017, або хоча б до 15 січня 2018.

Якщо кандидат подає заявку через одну з освітніх програм, таких як USAP, CCC, Diana Kamal Scholarship, йому необхідно надати лист від одного з консультантів, що підтверджує кандидатуру заявника.

Якщо кандидат не став переможцем стипендіальної програми, він може бути зарахований в Американський університет і претендувати на часткову стипендію. У такому випадку йому необхідно довести наявність суми в 62,819 $.

Всі півфіналісти та фіналісти програми повинні будуть пройти Скайп інтерв'ю.

Інформація на сайті університету http://www.american.edu/admissions/international/egls.cfm