Стипендіальна програма для іноземних студентів університету Сіднея University of Sydney in Australia

27 липня 2017, 11:34 am Автор
Прочитано 681 разів Останнє редагування Середа, 23 серпня 2017 11:09

Дедлайн: 15 грудня 2017

Грант: оплата навчання та проживання

Де: Сідней, Австралія

Університет Сіднея запрошує іноземних студентів на навчання в магістратурі та аспірантурі університету. Кращим студентам, які хочуть проводити дослідницьку діяльність в університеті Сіднея, пропонується повна стипендія. Стипендія покриває плату за навчання та проживання періодом на 3 роки і може бути продовжена ще на один семестр для студентів аспірантури, якщо буде потрібно.

У стипендіальній програмі беруть участь всі програми магістратури та аспірантури університету. Стипендія присуджується на конкурсній основі і її можуть отримати студенти, які демонструють високу академічну успішність і дослідницький потенціал.

Вимоги до кандидатів

Для отримання стипендії кандидатам необхідно подати заявку на вступ до університету на одну з програм магістратури, або аспірантури і в цій заявці вказати, що Ви претендуєте на стипендію University of Sydney International Scholarship (USydIS). Окремої заявки на отримання стипендії не існує.

Для того щоб Вашу кандидатуру розглянули при нарахуванні стипендії, ви повинні подати на розгляд всі документи, які потрібні факультету для зарахування Вас на навчання.

Біль детальна інформація знаходиться на сайті університету

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів