Захист магістерських дипломних робіт на кафедрі маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування

16 грудня 2019, 11:29 pm
Категорія Новини

12-14 грудня 2019 року у ДонНУЕТ відбувся захист магістерських дипломних робіт освітніх програм 281 «Публічне управління та адміністрування» та 073 «Менеджмент».

До захисту були представлені кваліфікаційні роботи, виконані під керівництвом доцентів та професорів кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування. Тематика дипломних робіт охоплювала сучасні питання публічного управління (економічна безпека регіонів, мотивація праці держслужбовців, реформування соціального захисту тощо) та менеджменту (інноваційна політика, соціальна відповідальність бізнесу, конкурентоспроможність підприємств на внутрішніх та зовнішніх ринках, закупівельна діяльність тощо). Всі роботи отримали схвальні відгуки від зовнішніх рецензентів.

Кафедра маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування вітає  всіх здобувачів вищої освіти із успішним захистом магістерських дипломних робіт!!!

1_мн (1)
2_пуа