День спеціальності «Фінанси банківська справа та страхування»

12 листопада 2019, 8:41 pm
Категорія Новини

Пропонуємо вам залучитися до Дня спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»

15.11.2019 р. о 13.00 (ауд. 402) планується зустріч фахівців провідних банківських установ міста зі студентами, школярами та науково-педагогічними працівниками, що організована кафедрою фінансів та банківської справи ДонНУЕТ та АТ «ПриватБанк».

Тема заходу: «Використання сучасних банківських технологій і продуктів».

Запрошуються школярі (9-11 кл.), студенти та викладачі.

Захід буде проходити 15 листопада 2019 року в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Трамвайна, 16 (зупинка Трампарк).

За детальною інформацією щодо організації та проведення заходу можна звертатися до відповідальних осіб:

Юнацький Марян Олегович            067-638-18-85

Янковський Валерій Андрійович            066-511-50-20