Подяка від Медіа-Холдингу Open Media Group

9 листопада 2019, 10:23 pm
Категорія Новини

Подяка від Медіа-Холдингу OpenMediaGroupза активну участь у всеукраїнському конкурсі студентських есе «Розумним Бути Модно» та підтримку ініціативи організаторів щодо мотивації сучасної молоді до навчання.

Медіа-Холдинг OpenMediaGroupвисловлює подяку ЛОХМАНУ МИХАЙЛОВІ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ та науково-педагогічним працівникам Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за активну участь у конкурсі есе «Розумним Бути Модно».

«Було цікаво дізнатися вашу думку щодо суті проблем країни, методів праці з ними, реформування, пошуку шляхів вирішення та напрямів покращення тих чи інших галузей. Приємно відмітити досить активну патріотичну позицію, яка прослідковувалася в роботі» ‒ зазначають організатори Медіа-Холдингу OpenMediaGroup.

Competition4Rules
(1 Голосувати)