3 листопада 2019, 9:59 pm
Категорія Новини

Чотири дні поспіль (29.10.2019 р. – 01.11.2019 р.) на базі Криворізького педагогічного університету проходив Тренінг з викладацької майстерності для викладачів переміщених та східних закладів вищої освіти.  В тренінгу взяли участь 24 викладача з Кривого Рогу, Дніпра. Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського представляли к.т.н., доцент кафедри технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи Горяйнова Ю. А., асистент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Шаповалова І. В. та асистент кафедри фінансів та банківської справи Янковський В. А.

Заняття проводили тренери-фасилітатори Ольга Бершадська (ГО «Вище», старший викладач кафедри англійської мови Національного університету «Києво-Могилянська академія») та Карола Кункель (Саксонський центр викладання та навчання вищої освіти в Лейпцигу).

Упродовж чотирьох днів тренери вчили учасників, як планувати свій курс, як мотивувати студентів, як подавати інформацію, як досягати ефективного зворотного зв’язку, як працювати в групах тощо. Викладачі ДонНУЕТ отримали багато нової та корисної інформації, з якою готові поділитися з колегами, а також застосувати в навчальному процесі.

1(1)
2(1)