КУЛІНАРНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ПЕРЕМОЖНИЦІ ПРОЕКТУ «МайстерШеф» СВІТЛАНИ ШЕПТУХИ

3 листопада 2019, 9:29 pm
Категорія Новини

6 листопада 2019 року відомий шеф-кухар, переможниця проекту «МайстерШеф» Світлана Шептуха проведе кулінарний майстер-клас у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Будучи діючим шефом кулінарної студії «SuChef» (м. Київ), Світлана має великий досвід проведення майстер-класів як серед професіоналів, так і серед кулінарів-любителів та дітей. Тому її майстер-класи завжди є цікавими, захоплюючими та корисними для будь-якої аудиторії, будь-то школярі, майбутні кулінари, студенти-технологи або викладачі.

Майстер-клас «Кольорові равіолі із соусом голандез» дозволить опанувати усі тонкощі приготування цієї відомої італійської страви, у тому числі вивчити способи приготування тіста на основі твердого борошна (семоли) та його колорування натуральними барвниками, навчитись готувати різні види начинок і соусів, освоїти особливості подачі.

20191103195135.jpg

Запрошуються усі бажаючі!