Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова
Slider

День студента по-криворізьки: урочисте прийняття міським головою кращої студентської молоді міста

18 листопада 2018, 6:31 pm
Категорія Новини

15 листопада 2018 року у виконкомі Криворізької міської ради пройшло урочисте прийняття міським головою кращої студентської молоді міста з нагоди Дня студента. Серед тих, хто отримав цінні подарунки та подяки від очільника міста є і студенти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Студент Навчально-наукового інституту управління та адміністрування ДонНУЕТ Юрій Яковенко був нагороджений Грамотою виконкому міськради за ініціативність, високі показники в навчанні, науковій і громадській діяльності, особистий внесок у розвиток молодіжного руху та з нагоди Дня студента.

Серед лауреатів Іменної стипендії імені Г.І. Гутовського – ще одна студентка ДонНУЕТ – Олександра Макєєва.

Дякуємо цих студентів за їхню працю та пишаємося ними. Ви є гідним прикладом великого ентузіазму та самовідданості, справжньою гордістю нашого закладу віщої освіти та міста. Бажаємо нових успіхів та перемог!

Більше інформації про захід та фото на сайті Першого Криворізького:

КРИВОРОЖСКИХ СТУДЕНТОВ НАГРАДИЛИ ГРАМОТАМИ И СТИПЕНДИЯМИ ЗА ДОСТИЖЕНИЯ В НАУКЕ, СПОРТЕ И САМОУПРАВЛЕНИИ

Також, дивіться репортаж телеканала Рудана про цю новину:

Медіа

www.prostopros.ru