ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

ДонНУЕТ організовує екскурсії до університету

Деталі за номером +38(096)-870-44-91 (Ірина Анатоліївна)

День студента по-криворізьки: урочисте прийняття міським головою кращої студентської молоді міста

18 листопада 2018, 6:31 pm
Категорія Новини

15 листопада 2018 року у виконкомі Криворізької міської ради пройшло урочисте прийняття міським головою кращої студентської молоді міста з нагоди Дня студента. Серед тих, хто отримав цінні подарунки та подяки від очільника міста є і студенти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Студент Навчально-наукового інституту управління та адміністрування ДонНУЕТ Юрій Яковенко був нагороджений Грамотою виконкому міськради за ініціативність, високі показники в навчанні, науковій і громадській діяльності, особистий внесок у розвиток молодіжного руху та з нагоди Дня студента.

Серед лауреатів Іменної стипендії імені Г.І. Гутовського – ще одна студентка ДонНУЕТ – Олександра Макєєва.

Дякуємо цих студентів за їхню працю та пишаємося ними. Ви є гідним прикладом великого ентузіазму та самовідданості, справжньою гордістю нашого закладу віщої освіти та міста. Бажаємо нових успіхів та перемог!

Більше інформації про захід та фото на сайті Першого Криворізького:

КРИВОРОЖСКИХ СТУДЕНТОВ НАГРАДИЛИ ГРАМОТАМИ И СТИПЕНДИЯМИ ЗА ДОСТИЖЕНИЯ В НАУКЕ, СПОРТЕ И САМОУПРАВЛЕНИИ

Також, дивіться репортаж телеканала Рудана про цю новину:

Медіа

www.prostopros.ru