ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

ДонНУЕТ організовує екскурсії до університету

Деталі за номером +38(096)-870-44-91 (Ірина Анатоліївна)

Подарунок бібліотеці ДонНУЕТ: словацькі колеги передали літературу до наукового фонду

14 листопада 2018, 11:47 am
Категорія Новини

Велимьповажний словацький колега та партнер Донецького національного університету імені Михайла Туган-Барановського почесний доктор наук, професор Йозеф Затько, президент Словацького бюро Міжнародного комітету по боротьбі зі злочинністю, директор Європейського інституту додаткової освіти, директор Східноєвропейського агентства розвитку, з яким у ДонНУЕТ укладено договір про співробітництво у сфері академічної і наукової діяльності, презентував бібліотеці університету книги, періодичні видання та наукові журнали з тематики права, економіки, менеджменту і туризму.

www.prostopros.ru