Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова
Slider

Відкрите практичне заняття з логістичного практикуму: процес товаропостачання на прикладі ПАТ "Криворізький хлібокомбінат №1"

12 листопада 2018, 10:22 am
Категорія Новини

9 листопада 2018 року у ДонНУЕТ пройшло відкрите практичне заняття асистента кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Данкеєвої О.М. з дисципліни "Логістичний практикум" на тему "Організація процесу товаропостачання в роздрібній торгівлі" у групі МН-15.

Метою практичного заняття було розглянути та проаналізувати етапи процесу товаропостачання в роздрібній торгівлі на прикладі ПАТ "Криворізький хлібокомбінат №1". Згідно з умовою завдання студентами було визначено потреби в товарах, раціональну частоту їх доставки, оптимальни розмір партії завезення. Також було обрано ефективні форми і методи товаропостачання, встановлено схему постачання товарів у роздрібну мережу міста. Розглянуто правила укладання умов на постачання товарів.

Заняття було проведене на високому навчально-методичному рівні, носило пізнавальний та практичний характер.

Безымянный1
Безымянный2