ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

ДонНУЕТ організовує екскурсії до університету

Деталі за номером +38(096)-870-44-91 (Ірина Анатоліївна)

Відкрите практичне заняття з логістичного практикуму: процес товаропостачання на прикладі ПАТ "Криворізький хлібокомбінат №1"

12 листопада 2018, 10:22 am
Категорія Новини

9 листопада 2018 року у ДонНУЕТ пройшло відкрите практичне заняття асистента кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Данкеєвої О.М. з дисципліни "Логістичний практикум" на тему "Організація процесу товаропостачання в роздрібній торгівлі" у групі МН-15.

Метою практичного заняття було розглянути та проаналізувати етапи процесу товаропостачання в роздрібній торгівлі на прикладі ПАТ "Криворізький хлібокомбінат №1". Згідно з умовою завдання студентами було визначено потреби в товарах, раціональну частоту їх доставки, оптимальни розмір партії завезення. Також було обрано ефективні форми і методи товаропостачання, встановлено схему постачання товарів у роздрібну мережу міста. Розглянуто правила укладання умов на постачання товарів.

Заняття було проведене на високому навчально-методичному рівні, носило пізнавальний та практичний характер.

Безымянный1
Безымянный2