Грандіозна подія грудня! Відкритий фестиваль Golden Opportunities в ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського

Замовляйте квиток безкоштовно

ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

ДонНУЕТ організовує екскурсії до університету

Деталі за номером +38(096)-870-44-91 (Ірина Анатоліївна)

Вітаємо молодих вчених ДонНУЕТ із призначенням стипендій Кабінету Міністрів України

9 листопада 2018, 11:17 am
Категорія Новини

Відповідно до рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 24.10.2018 протокол № 10/1-13 та постанови президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 5 листопада 2018 року № 7 призначено стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених на період з листопада 2018 року до жовтня 2020 року.

У списку молодих вчених, яким призначено стипендії та продовжено виплату стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених з листопада 2018 року, Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського представлений двома особами:

1. Слободянюк Наталя Олександрівна, доктор економічних наук, завідувач кафедри фінансві та банківської справи (з листопада 2018 р.).
2. Горіна Ганна Олександрівна, доктор економічних наук, завідувач кафедри міжнародної економіки та туризму (з травня 2018 р.).

Вітаємо наших колег-стипендіатів та пишаємося їхніми досягненнями та здобутками!