Грандіозна подія грудня! Відкритий фестиваль Golden Opportunities в ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського

Замовляйте квиток безкоштовно

ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

ДонНУЕТ організовує екскурсії до університету

Деталі за номером +38(096)-870-44-91 (Ірина Анатоліївна)

Місто Кривий Ріг як бренд та конкурс рекламних проектів: ДонНУЕТ приймав у своїх стінах фестиваль реклами AdFest 2018

6 листопада 2018, 9:13 pm
Категорія Новини

Щорічний навчально-розважальний захід «AdFest 2018», присвячений професійному святу - Дню маркетолога та рекламіста, було проведено 31 жовтня - 1 листопада 2018 року у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського. Талановита та креативна молодь мала змогу залучитися до створення комфортного простору для життя та спробувати свої сили у дизайні та розробці концепції реклами різних жанрів.

В перший день фестивалю кафедра маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування спільно з КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» провела тренінг у форматі OpenSpacе «Брендінг територій: маркетингова стратегія Кривого Рогу». Метою заходу було поширення інформації про значущість брендингу для розвитку міста та покращення добробуту його мешканців. Адже маркетингова стратегія - це не просто ще один програмний документ, який щось регламентує. Вона створена для розвитку громади і втілюється спільно з усіма мешканцями задля створення зручного та безпечного простору для життя у нашому місті. Результатом впровадження маркетингової стратегії є формування позитивного іміджу міста, зокрема, у сфері інвестицій, що надає можливість релізуватися життєвим та творчим планам мешканців.

Основними завданнями нинішнього етапу реалізації Маркетингової стратегії міста Кривого Рогу є залучення мешканців до активної участі в житті міста, підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості міського простору, сприяння формуванню позитивних соціальних взаємодій між членами громади, які б дозволили залучати і нарощувати ресурси для розвитку міста, сприяли процвітанню та добробуту.

У програмі тренінгу обговорювалися такі теми:

• Особливості процесу та фактори успіху маркетингу міста;
  • Місто Кривий Ріг як бренд;
  • Концепція бренду, слогану та логотипу, правила їх використання;
  • Результати досліджень іміджу міста: переваги та проблеми;
  • Участь мешканців у формуванні та втіленні маркетингової стратегії міста;
  • Напрями розвитку туризму в Кривому Розі.

Читайте додаткову інформацію на сайті нашого партнера:

Інститут розвитку міста Кривого Рогу продовжує проводити серію тренінгів на тему брендінгу нашого міста

Інститут розвитку міста Кривого Рогу провів тренінг на тему брендінгу територій, приурочений до Дня маркетолога і рекламіста

Другий день фестивалю було присвячено конкурсу рекламних проектів за наступними номінаціями:

• Реклама товару (послуги) – куратор напряму: кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування – Барабанова Валентина Віталіївна;
  • Соціальна реклама – куратор напряму: кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування - Карабаза Ірина Анатоліївна;
  • Бренд міста (території) – куратор напряму: кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування - Булгакова Олена Валеріївна.

Цього року голосування за роботи відбувалося у соціальній мережі Facebook. Вітаємо переможців онлайн голосування:

• Реклама товару (послуги) – Петрик Ганна Павлівна, робота 018 «Краска для волосся Annetta»;
  • Соціальна реклама – Тріфонова Дарина Олександрівна, робота 0213 «Нецензурна лексика в твоїй мові – маска твого страху»;
  • Бренд міста (території) – Тріфонова Дарина Олександрівна, робота 032 «Бренд Металургійного району Бренд Металургійного району».

Переможці в секціях:

Учасник

№ роботи

Назва роботи

Секція 1 Реклама товару (послуги)

Скроботова Даяна Іванівна

Товар (молоко)

Як тоді – найкраще молоко – для найкращіх

Мазуріна Сніжана Володимирівна

Освіжаючий сильно газований напій

Петрик Ганна Павлівна

Краска для волосся Annetta

Секція 2 Соціальна реклама

Закордонець Юлія Володимирівна

Проти насильства у сім’ї

Медун Анна Олександрівна

Подаруй своє тепло бездомній тварині

Оскаленко Ірина

Здійсни мрію дитини на щасливу родину

Секція 3 Бренд міста (території)

Кваско Юлія Юріївна

Промисловий туризм у КривомуРозі

Яшкун Єгор Тимурович

Металеве серце Кривого Рогу

Тріфонова Дарина Олександрівна

Бренд Металургійного району

З презентаціями тренінгу, ходом голосування та роботами-переможцями можна ознайомитися, переглянувши файли:

document 7 Тренинг 31 10 18 (10.37 MB)

document 8 Переможець онлайн голосування (2.43 MB)

document Секція 1 (1.48 MB)

document Секція 2 (2.40 MB)

document Секція 3 (545 KB)

Фестиваль традиційно пройшов на дуже високому рівні. Дякуємо всім учасникам Фестивалю AdFest 2018, а також всім, хто брав участь у голосуванні. До наступного року!

Слайд1
Слайд2