ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

ДонНУЕТ організовує екскурсії до університету

Деталі за номером +38(096)-870-44-91 (Ірина Анатоліївна)

Захист студентських бізнес-проектів, гра-квест «Egghead», виставка гарбузів, олімпіада з англійської мови та науково-практична конференція – у ДонНУЕТ пройшов щорічний тиждень англійської мови

5 листопада 2018, 10:43 pm
Категорія Новини

З 29 жовтня по 1 листопада 2018 року в ДонНУЕТ пройшов щорічний тиждень англійської мови. Кожного дня на студентів та гостей чекали різноманітні заходи та конкурси.

29 жовтня відбулась Церемонія відкриття та захист студентських бізнес-проектів «Important Issues of Legal Business Development trough Students’ Researches». На розсуд професійного журі було представлено 9 студентських бізнес-проектів. Усі проекти були конкурентоспроможними та мали високий рівень підготовки та продемонстрували професійний підхід.

За результатами конкурсу професійне журі визначило переможців:

І місце – Губанов Антон (МН-18)

ІІ місце – Мастабай Назар (ГРС – 18)

ІІІ місце – Петриченко Ольга (МК -18)

30 жовтня студенти першого курсу та школярі продемонстрували свої знання культури, літератури та економіки англомовних країн у грі-квесті «Egghead». Місця розподілилися таким чином:

І місце – МН-18 / КЦМГ та КЗШ №107

ІІ місце – ГМБ, ЕМБ -18 та ГРС – 18 / КЗШ №42

ІІІ місце – ТРГ – 18 / КЗШ №125

31 жовтня на всіх чекала виставка гарбузів та олімпіада з англійської мови.

І місце – Войтко Катерина ( - 18), Філімонцева Ірина( ГРС - 17), Поплавський Олександр (ОО - 16), Волошин Платон (МЕ-15)

ІІ місце – Мастабай Назар (ГРС – 18), Расчехмаров Іван (ГМБ – 18), Коваль Марія (МН – 17), Рєдькін Андрій (ТУР - 16), Шерстюк Катерина (МЕ - 15)

ІІІ місце – Ігнатьєв Денис (ГМБ – 18), Терновська Анна ( ГРС - 18), Біла Олена ( ТУР- 17), Настіч Настя (ТУР - 16),Чепурнова Анастасія ( МЕ - 15)

1 листопада у рамках Тижня Англійської мови відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Foreign Languages of XXI Century: Professional Communications and Dialogue of Cultures». Робота конференції проходила у 3-х секціях:

• Прикладна лінгвістика
  • Переклад
  • Іноземна мова, як засіб професійної комунікації

До участі у конференції долучились викладачі, аспіранти, магістранти та студенти:

• Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського
  • Чорноморського державного національного університету ім. Петра Могили
  • Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
  • Криворізького державного педагогічного університету
  • Криворізького державного комерційно-економічного технікуму

Вчителі та учні:

• Криворізької Центрально-Міської гімназії.
  • Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи I-III ступенів №4 з поглибленим вивчення іноземних мов Криворізької міської ради Дніпропетровської області.
  • Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №107 з поглибленим вивченням англійської мови Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

Учасники конференції отримали сертифікати та дипломи за науковий підхід та найкращу презентацію. Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць «Іноземні мови ХХІ століття: професійні комунікації та діалог культур».

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Медіа