ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Детальніше

Запрошуємо на навчання до ДонНУЕТ

Детальніше

У ДонНУЕТ обговорили перспективи «смартизації» міст України

19 жовтня 2018, 10:52 am
Категорія Новини
Прочитано 530 разів

16 жовтня 2018 року кафедрою економіки було проведено круглий стіл на тему «Smart-місто». У роботі круглого столу взяли участь усі викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти спеціальностей: 051 «Економіка», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 241 «Готельно-ресторанна справа».

Головна мета заходу – вивчення досвіду розвитку «найрозумніших» міст планети та обговорення перспектив щодо «смартизації» міст України, у т. ч. й Кривого Рогу.

Під час проведення круглого столу було розглянуто концепції та проаналізовано досвід «смартизації» десяти «найрозумніших» міст планети (за версією EasyPark), серед яких:

1. Копенгаген (Данія).

2. Сінгапур (Сінгапур).

3. Стокгольм (Швеція).

4. Цюрих (Швейцарія).

5. Бостон (США).

6. Токіо (Японія).

7. Сан-Франциско (США).

8. Амстердам (Нідерланди).

9. Женева (Швейцарія).

10. Мельбурн (Австралія).

Більш детальну та повну інформацію про рейтинг «найрозумніших» міст світу можна отримати за посиланням: 2017 Smart Cities Index.

Аналіз особливостей «смартизації» десяти «найрозумніших» міст планети дозволив виділити такі її атрибути: «смартизація» урядування (прозорість управління, розвиток е-урядування, участь громадян у процесі прийняття рішень); смарт-мобільність (наявність та розвиток екологічно чистої та технологічної інфраструктури, у т.ч. транспортної); смарт-довкілля (реалізація заходів, спрямованих на підвищення ефективності управління ресурсами та довкіллям), активний розвиток державно-приватного партнерства, розвиток людського потенціалу.

Учасники круглого столу відзначили, що Кривий Ріг активно залучається до процесів «смартизації». Так, сьогодні у Кривому Розі реалізовано ряд ініціатив щодо смартизації міського управління; створено додаток «Мій Кривий Ріг Smart City», який дозволяє отримати інформацію про рух транспорту, заходи, що заплановані та проходять у місті тощо; активно розвивається послуги із каршерінгу та ін.

Без названия (1)
Без названия (1)
Без названия (2)
Без названия (2)
Без названия (3)
Без названия (3)
Без названия
Без названия
Previous Next Play Pause
1 2 3 4
Оцініть матеріал!
(6 голосів)
 

Наші партнери

www.prostopros.ru