Грандіозна подія грудня! Відкритий фестиваль Golden Opportunities в ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського

Замовляйте квиток безкоштовно

ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

ДонНУЕТ організовує екскурсії до університету

Деталі за номером +38(096)-870-44-91 (Ірина Анатоліївна)

Амбасадор U-Report Ukraine дасть лекцію у ДонНУЕТ

30 листопада -0001, 2:02 am

17 жовтня 2018 р. у ДонНУЕТ відбудеться лекція для студентів першого і другого курсу в рамках міжнародного молодіжного проекту U-Report Ukraine Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Як впливати на важливі рішення в країні».

Спікер – Дмитро Бурак, студент другого курсу магістратури за спеціальністю «Туризм», амбасадор міжнародного проекту U-Report Ukraine, член виконавчого комітету Національного студентського союзу.

Молоді люди – найпотужніший рушій змін в українському суспільстві. Тому їхній голос має бути почутий, а їхня думка – врахована. Саме для цього ЮНІСЕФ і запустила та підтримує U-Report. В Україні проект було розпочато у 2015 році. U-Report – інструмент, що допомагає розповсюджувати думку молоді на суспільно важливі теми.

Запрошуємо всіх бажаючих у 313 ауд. о 9.00.