Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова

Експертна думка: Пальне дорожчає

30 листопада -0001, 2:02 am
Категорія Новини

8 жовтня 2018 року кандидат економічних наук, доцент Світлана Василівна Волошина, завідувач кафедри підприємництва і торгівлі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, виступила з експертною думкою у телевізійній передачі «Цей день» на криворізькому телеканалі Рудана.

Один із сюжетів програми був присвячений проблемі невпинного подорожчання пального. Гривня падає, а ціни на бензин стрімко ідуть угору. Як сприймають місцеві водії та автоперевізники щотижневе здорожчання пального, висвітлено у сюжеті.

Відповідаючи на питання журналістів, Світлана Волошина зазначила, що оскільки йдеться про монополістичний ринок, супротив споживачів пального мало впливає на ціни на паливо. І саме держава має зайняти більш активну позицію в цьому питанні. Ціни на паливо для кінцевих споживачів знаходятся у прмій залежності від цін на сировину та флуктуацій валютних курсів. А оскільки останнім часом світові ціни на нафту мають тенденцію до зниження, то навіть незначне здорожчання валюти в Україні не мало б стати підставою для такого стрімкого підвищення цін на бензин, газ та дизельне паливо.

Медіа

www.prostopros.ru